Prodejci mobilů, dejte o sobě vědět v Katalogu

V redakci nyní připravujeme již dvanáctý Katalog mobilů – speciální publikaci, ve které najdete krátké recenze všech 188 prodávaných telefonů. Katalog používají lidé, kteří sobě či svým známým pořizují nový telefon a příslušenství.

V Katalogu samozřejmě vždy uvádíme adresář výrobců a operátorů, kteří působí na českém trhu. Již podruhé jsme si řekli, že nabídneme možnost prezentace i menším prodejcům a servisům. Pokud tedy prodáváte mobilní telefony, nebo je ve svých provozovnách opravujete, rozhodně zbystřete!

Nabízíme vám možnost uvedení adresy vašeho obchodu v našem adresáři. Adresář bude řazen podle města, takže vás zákazníci žijící ve vašem okolí snadno najdou. Všechny záznamy mají stejnou grafickou podobu.

  • Minimální zápis obsahuje jen název firmy a webovou adresu (vhodné pro internetové obchody). Cena: 1 000 Kč
  • Standardní zápis obsahuje jméno firmy, poštovní adresu, webové stránky, telefon a e-mail (vhodné pro kamenné obchody). Cena: 2 000 Kč
  • Nadstandardní zápis obsahuje kromě všech uvedených údajů ještě logo. Cena: 2 500 Kč

Jedná se o inzerci a tudíž placenou službu, cena je ale podstatně nižší než u standardních inzerátů. Provozujete-li více poboček, získáte velmi zajímavou množstevní slevu. Pokud máte o tuto formu prezentace zájem, napište nám nejpozději do pátku 10. října na adresu tomas.dosedel@cpress.cz. Do předmětu prosím zadejte slovo KATALOG.

Další článek: LTE má zelenou, testy vypadají dobře

Témata článku: Kat, Mobil, Katalog, Prodej, Uvedený údaj

Určitě si přečtěte