Prodejci mobilů, dejte o sobě vědět

V redakci nyní připravujeme již jedenáctý Katalog mobilů – speciální publikaci, ve které najdete krátké recenze všech prodávaných telefonů. Katalog používají lidé, kteří sobě či svým známým pořizují nový telefon a příslušenství.

V Katalogu samozřejmě vždy uvádíme adresář výrobců a operátorů, kteří působí na českém trhu. Tentokrát jsme si ale řekli, že nabídneme možnost prezentace i menším prodejcům a servisům. Pokud tedy prodáváte mobilní telefony, nebo je ve svých provozovnách opravujete, rozhodně zbystřete!

Nabízíme vám možnost uvedení adresy vašeho obchodu v našem adresáři. Adresář bude řazen podle města, takže vás zákazníci žijící ve vašem okolí snadno najdou. Všechny záznamy mají stejnou grafickou podobu.

  • Minimální zápis obsahuje jen název firmy a webovou adresu (vhodné pro internetové obchody). Cena: 1 000 Kč
  • Standardní zápis obsahuje jméno firmy, poštovní adresu, webové stránky, telefon a e-mail (vhodné pro kamenné obchody). Cena: 2 000 Kč
  • Nadstandardní zápis obsahuje kromě všech uvedených údajů ještě logo. Cena: 2 500 Kč

Jedná se o inzerci a tudíž placenou službu, cena je ale podstatně nižší než u standardních inzerátů. Pokud máte o tuto formu prezentace zájem, napište nám na adresu tomas.dosedel@cpress.cz. Do předmětu prosím zadejte slovo KATALOG.

Další článek: Windows Mobile 6.1: nová okna mezi námi

Témata článku: Mobil, Prodej, Uvedený údaj

Určitě si přečtěte