ProfiMail: asi nejlepší e-mailový klient pro Series 60

Právě jsem vyzkoušel jednu z nejlepších aplikací pro chytré telefony se Symbianem Series 60. Jestli první dojmy nelžou, ukáže samozřejmě až podrobný test, který chystáme, svému instinktu ale věřím.

Píšu o e-mailovém prohlížeči ProfiMail české firmy Lonely Cat Games – ano, té, co vytvořila známější SmartMovie. V chytrých telefonech Series 60 je sice jednoduchý klient už v základní výbavě, ale přesto se dal ještě tak vylepšit, aby si Hry opuštěné kočky mohly dovolit požadovat za svůj program 25 dolarů (koupíte zde).

První dojmy ve zkratce: ProfiMail je velmi rychlý, uživatelsky velice přítulný, efektivně nakládá s plochou displeje (používá nestandardní malé písmo), zvládá zprávy v HTML včetně formátování, nedělá mu problém čeština, umí pracovat s pravidly, otevře archivy ZIP, stahuje buď po hlavičkách nebo celých e-mailech, ukazuje přenesená data. Jeho součástí je také povedený správce souborů.

Pro podrobnější popis vlastností počkejte na recenzi. Nebo si zatím sami ze serveru My-Symbian.com stáhněte zkušební verzi. Je časově omezena a do odeslaných zpráv přidává několik vlastních řádků textu. Hned u dvou telefonů se Symbianem 7.0 (Nokia 6600 a 7610) se ale u zkušební verze objevil problém – program se po spuštění okamžitě ukončil s chybovým hlášením. Na telefonu se Symbianem šestkové řady přitom jede bez problémů.

Podívejte se na obrázky sejmutých displejů.

   

   

   

   

   

Diskuze (18) Další článek: Analýza: jaká je skutečná rychlost CDMA

Témata článku: E-mail, Nokia 6600, Nokia 6600 fold, Nokia 6600 slide, E-mailový klient, Series, Mail, Povedený správce, Klient

Určitě si přečtěte