ProfiMail: nová verze a mnoho nových funkcí (oživeno)

E-mailový klient ProfiMail, o kterém jsme v pondělí připravili rozsáhlý článek, se dočkal nové verze. Byla do ní přidána řada funkcí, na jejichž absenci jsme v recenzi upozorňovali:

  

Nejdůležitější změnou je možnost pravidelné kontroly e-mailové schránky. Klient se ve zvoleném časovém intervalu (zadává se v sekundách) připojuje k účtu a při zjištění nového obsahu se ozve nastavený zvuk. Zatím se mi ale tuto novou funkčnost nepodařilo ověřit; možná dělám něco špatně, ale klient se nechce připojit.

Dalšími novinkami, které jsem objevil, je možnost pokročilého nastavení parametrů vzdálené schránky. Již je možné zadávat porty jednotlivých serverů a používat SMTP ověření.

Teď už zbývá jen možnost psát pomocí slovníku T9 a využívání interního adresáře telefonu. Potom bude ProfiMail už naprosto dokonalý. Demoverzi si můžete stáhnout na této stránce.


Oživeno 17. září: V další nové verzi 5, kterou lze stáhnout ze stejné stránky, už ProfiMail umí spolupracovat s vnitřním adresářem telefonu (vyhledávat se však dá pouze podle jména, nikoli podle příjmení).

Diskuze (16) Další článek: V letadle si už zavoláte běžným mobilem

Témata článku: Nová verze, Nov, MNO, Verze, Profi


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme 45W nabíjení u Galaxy Note10+. Z nuly na sto dobijete za...

Vyzkoušeli jsme 45W nabíjení u Galaxy Note10+. Z nuly na sto dobijete za...

** Již při představení Samsungu Galaxy Note10+ nás zaujala podpora rychlého 45W kabelového dobíjení ** Nabíječka nám již dorazila do redakce, doba nabíjení je však velkým zklamáním ** Nevěřte tomu, co se píše jinde, přinášíme kompletní test na dvou různých modelech s přesnými časy

Martin Chroust, Jakub Michlovský | 32

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 128

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

** Xiaomi Mi 9 má ambice dobýt ty nejvyšší příčky za polovinu ceny ** Vůbec poprvé (v rámci značky) tak přichazí s trojitým fotoaparátem ** Snapdragon 855 mu pak zajišťuje bezprecedentní výkon

Milan Měchura | 51