ProfiMail: nová verze a mnoho nových funkcí (oživeno)

E-mailový klient ProfiMail, o kterém jsme v pondělí připravili rozsáhlý článek, se dočkal nové verze. Byla do ní přidána řada funkcí, na jejichž absenci jsme v recenzi upozorňovali:

  

Nejdůležitější změnou je možnost pravidelné kontroly e-mailové schránky. Klient se ve zvoleném časovém intervalu (zadává se v sekundách) připojuje k účtu a při zjištění nového obsahu se ozve nastavený zvuk. Zatím se mi ale tuto novou funkčnost nepodařilo ověřit; možná dělám něco špatně, ale klient se nechce připojit.

Dalšími novinkami, které jsem objevil, je možnost pokročilého nastavení parametrů vzdálené schránky. Již je možné zadávat porty jednotlivých serverů a používat SMTP ověření.

Teď už zbývá jen možnost psát pomocí slovníku T9 a využívání interního adresáře telefonu. Potom bude ProfiMail už naprosto dokonalý. Demoverzi si můžete stáhnout na této stránce.


Oživeno 17. září: V další nové verzi 5, kterou lze stáhnout ze stejné stránky, už ProfiMail umí spolupracovat s vnitřním adresářem telefonu (vyhledávat se však dá pouze podle jména, nikoli podle příjmení).

Diskuze (16) Další článek: V letadle si už zavoláte běžným mobilem

Témata článku: Nová verze, Verze, MNO

Určitě si přečtěte