Programujete v Javě? Získejte zkušenosti v zahraničí

Zkušenosti o programování a vývoji aplikací a her v jazyce Java můžete načerpat na dvou vývojářských konferencích. Stačí si vybrat San Francisco nebo Amsterdam.

Konference Wireless Java se koná 8. až 9. května 2003 v Mariott Amsterdam v Nizozemí. Mottem konference, která má být největší evropskou událostí týkající se Javy, bude "Portfolio silnějších aplikací pro okamžitý dopad na ARPU". Účastníky čeká jednání o základním směřování, kterého se zúčastní např. NTT DoCoMo, J-Phone, SK Telecom. Vystoupí 33 řečníků a 6 operátorů s případovými studiemi. Jsou anoncovány hloubkové průmyslové analýzy. Více podrobných informací najdete zde.

Konference Java One 2003 se koná 10. až 13. června 2003 v Moscone Center v San Franciscu. Jde o výjimečnou příležitost něco se naučit od tvůrců a předních expertů na Java technologii. Účastníci projdou technickým tréninkem, ve kterém si osvojí klíčové nástroje a řešení v praktických pokusech a otestují si využitelnost různých technologií. Pořadatelé nabízí objevování, interakci a pokroky. Bližší informace zde.

Diskuze (2) Další článek: Speciální Motorola V60i ke stému výročí Harley-Davidson

Témata článku: Zkušenost, Zahraničí, Program

Určitě si přečtěte