Project Fuchsia stávající Android nenahradí. Tedy alespoň prozatím...

Před dvěma týdny jsme vám přinesli bližší informace o systému Fuchsia, který je již třetím operačním systémem (po Androidu a Chrome OS), pod něhož se podepsal americký Google. Je jisté, že Google má s Fuchsií velké plány. A nabízela se právě nedávná konference Google I/O, kde by se americký gigant mohl k Fuchsii blíže vyjádřit. 

A to se také stále ústy víceprezidenta vývoje Androidu, Davea Burkea: „Fuchsia je experimentální projekt v rané fázi. My v Google, jak již jistě víte, máme hodně rozjetých cool projektů. V tomto případě si myslím, že je zajímavé, že se jedná o open source projekt, takže jej lidé mohou vidět a komentovat jej. Stejně jako řada začínajících projektů se bude Fuchsia vyvíjet. Pracují na něm opravdu chytří lidé, se kterými jsme již dříve pracovali, a víme, že jsou skvělí. Jsme nadšeni z toho, co z toho nakonec bude. Je to však tak trochu odlišný projekt od Androidu.“

Informací na Google I/O 2017 tedy nepadlo mnoho, Fuchsia je zřejmě opravdu stále „v plenkách“, a zřejmě se ještě hodně změní, než se tento systém dostane na finálním komerčních produktů. A co je podstatné, Fuchsia na Android není (zatím) nijak napojena.

Zdroj Androidpolice

Témata článku: Google, Android, Mobilní aplikace, Ostatní, Spekulace

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Bumerang 22. 5. 2017 17:06:51
    Zaujimalo by ma aku vydrz na baterku bude mat telefon s takym mnozstvom...
Určitě si přečtěte

Jak dobře vybrat a koupit tablet

Jak dobře vybrat a koupit tablet

** Chcete tablet pro děti na aplikace, nebo do auta? ** Chcete hodně psát, nebo se s plackou plánujete koupat? ** Jakou uhlopříčku, výkon, výbavu a za jakou cenu? Je potřeba LTE?

26.  6.  2017 | Kůžel Filip | 81

BlackBerry KEYone: moderní pisatel má konečně za jedna [recenze]

BlackBerry KEYone: moderní pisatel má konečně za jedna [recenze]

** BlackBerry rovná se klávesnice, a to opět výtečná ** Bezpečný Android a geniální BlackBerry Hub ** Je dnešní doba ochotna ťukat písmenka na klávesnici?

25.  6.  2017 | Vrbacký Jakub | 27


komerční sdělení

Komerční sdělení