Prosincové ČiliChili: samolepky vánOvcí a soutěž o Nokii E51

Jestliže se vám ještě nedostalo do rukou nové vydání Vodafonního měsíčníku ČiliChili, tak bychom vás chtěli upozornit na novou soutěž o mobilní telefon a praktické jmenovky na dárky v podobě tří ovčích samolepek.

Po celý prosinec se hraje o nový mobilní telefon Nokia E51, který se objeví v prodeji teprve během prosince. Podrobnosti o tomto telefonu získáte z katalogu mobilů. Zaslání klíčového slova NOKIA v textové zprávě na telefonní číslo 9001107 je jedinou podmínkou pro účast v soutěži. Cena SMS zprávy je 7 Kč. Podrobná pravidla najdete na webových stránkách časopisu www.cilichili.cz.

Měsíčník Čilichili lze také předplatit rovnou do vaší poštovní schránky na další měsíc pomocí Premium SMS v ceně 20 Kč. Ta musí mít tvar CC_jméno_příjmení,_ulice_číslo popisné,_PSČ_město a je zapotřebí ji odeslat na číslo 9001120. Předplatné vždy funguje pouze na nadcházející měsíc, pro stálé předplatné je tedy nutné tuto zprávu odesílat každý měsíc.

Diskuze (2) Další článek: Slovenské O2 staví ilegální vysílače

Témata článku: Nokia, Operátoři, Vodafone, Nokia E51-1, Nokia E51-2, Celý prosinec, Soutěž, Nadcházející měsíc


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14