Protest proti Eurotelu: sosali, sosali – a co s tím teď budou dělat?

Před malou chvílí skončil organizovaný protest nespokojených uživatelů služby Eurotel Data Expres (CDMA). Cílem bylo od včerejší deváté hodiny ranní po celých čtyřiadvacet hodin stahovat maximální množství dat a: „...stahovat a stahovat bez prestani stahovat a stahovat ..... dokavad si ten eurotel neuvedomi ze neco ZKAZIL!!!!!!!!“ (doslovná citace).

Nevíme, jestli si Eurotel něco uvědomil, je ale jasné, že jsme přecenili sílu protestujících. Obávali jsme se, že „sosači“ ostatním uživatelům znemožní běžnou práci, nakonec jsme ale nezaregistrovali žádné stížnosti, které by se „Dnem vzdoru proti CDMA“ mohly souviset. Ani průběh grafu na webu sdružení NIX, který ukazuje zátěž sítě, se nijak nelišil od jiných dnů; na druhou stranu je ale pravda, že tento graf neukazuje veškerý provoz.

Jediným výsledným efektem je publicita, které se celé akci dostalo. To ale zase není nutné brát jako naprostý neúspěch.

(Jen by mě zajímalo: sosali jste alespoň něco užitečného?)

Diskuze (45) Další článek: Jak fotí dvoumegapixelový Sony Ericsson K750i

Témata článku: EU, Euro, Nespokojený uživatel


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39