Průzkum: lidé nejvíce věří Nokii

Vydavatelství Reader´s Digest uskutečnilo už počtvrté velký průzkum, který měl za cíl posoudit důvěru občanů k různým značkám či institucím. Průzkum byl proveden ve 14 evropských zemích a zúčastnilo se ho 29 000 čtenářů a předplatitelů Reader´s Digest. Odpovídalo se na otázku, jaké značce lidé nejvíce důvěřují. Nejlepšího výsledku dosáhla Nokia, když v rámci své kategorie zvítězila ve všech 14 zemích. Podobného úspěchu se dočkaly platební karty Visa (13 zemí), pleťová kosmetika Nivea (12 zemí) nebo fotoaparáty Canon (12 zemí). 

Konkrétně v Česku lidé nejvíce věří automobilům Škoda, fotoaparátům Olympus, bance Česká spořitelna, internetovému Seznamu, čerpací stanici Aral nebo minerálce Mattoni.

Zdroj: Reader´s Digest

Témata článku: Nokia, Průzkum, Aral

Určitě si přečtěte

Velký průzkum zákaznické spokojenosti ČTU: Nejlíp Vodafone, nejhůř O2

Velký průzkum zákaznické spokojenosti ČTU: Nejlíp Vodafone, nejhůř O2

** Pozitivně hodnotili respondenti menší virtuály, třeba GoMobil ** Velkým síťovým operátorům to naopak spočítali ** Zásadní výhrady směřovaly hlavně na oblast smluvních vztahů

12.  12.  2016 | Pospíšil Aleš | 32

Nejlepší mobilní internet (podle průzkumu O2) má...

Nejlepší mobilní internet (podle průzkumu O2) má...

Věřte, nevěřte, je to O2. Operátor si sám zadal průzkum a teď prezentuje výsledky. Druhé místo patří T-Mobilu, poslední je Vodafone. Co vy na to?

10.  12.  2014 | Pospíšil Aleš | 39

Průzkum: S bankou v mobilu se méně utrácí

Průzkum: S bankou v mobilu se méně utrácí

Chytré telefony a mobilní aplikace bank ovlivňují nákupní chování lidí a vedou k úsporám. Téměř 70 procent zákazníků se totiž před nákupem poradí se svou aplikací pro mobilní bankovnictví.

22.  11.  2014 | E15.cz , Tryner Miroslav | 9