První fotografie Motoroly s podporou iTunes

Motorola už loni o prázdninách slíbila, že do svých telefonů přidá podporu služby iTunes (www.itunes.com). Ale kde nic, tu nic, přestože představení prvních modelů už bylo na spadnutí. Diskuse na Mobile-Review ale odkryla tajemství a zde je první fotografie Motoroly E790, která bude touto funkcí vybavena. Jak je vidět na druhém obrázku, zdrojem obrázku je leták s přehledem nejnovějších modelů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Motorola E790 je vzhledově téměř stejná jako starší model E398. Ze specifikací můžeme vyčíst, že telefon má rozměry 108 × 46 × 21 mm a hmotnost 107 g. Podporuje pouze GPRS, nikoli EDGE, což mi připadá trochu zvláštní, když se předpokládá nákup a stahování MP3 z internetu. Motorola vylepšila displej, nyní zobrazí 262 tisíc barev.

Jestliže jsou už hotové tištěné materiály, dá se předpokládat, že Motorola svoji novinku E790 už brzy oficiálně představí.

Diskuze (9) Další článek: Mobil a automobil: jak to jde dohromady?

Témata článku: Motorola, Fotografie, Motor, ITU, ITunes, První fotografie, Foto, Fotograf


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34