První iPhone 3G od Vodafonu má svého majitele

První iPhone 3G od Vodafonu má svého majitele

Zaregistrovat se jako úplně první zájemce o iPhone 3G při spuštění on-line formuláře na stránkách Vodafonu se mohlo pěkně vyplatit. Své o tom už dnes ví Josef Rybák z Lysé nad Labem. Za jeho obrovský zájem a rychlou reakci ho operátor odmění vysněným telefonem. iPhone 3G mu bude doručen až domů a předán přesně o půlnoci z 21. na 22. srpna 2008, kdy se v České republice začne prodávat. Stane se tak prvním zákazníkem Vodafonu, který získá iPhone 3G oficiální cestou přímo od operátora. K zisku nového iPhonu 3G už šťastlivci gratulovala také generální šéfka českého Vodafonu Muriel Anton.

Klepněte pro větší obrázek
Budoucímu prvnímu majiteli iPhonu 3G od Vodafonu gratuluje generální ředitelka Muriel Anton 

Přesnou informaci o tom, kdy a kde přesně se začne iPhone 3G v červených barvách prodávat, operátor zatím nezveřejnil. Stejně tak si budeme muset ještě počkat na ceník. Vodafone ale naznačil, že největší radost z uvedení iPhone 3G budou mít jeho stávající zákazníci.

TIP: O cenách a tarifech pro iPhone 3G u O2 čtěte zde

Diskuze (39) Další článek: U:fonův fofr internet nově i bez paušálu Za nula

Témata článku: iPhone, Operátoři, Vodafone, 3G, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Vysněný telefon, První iPhone, Voda, První zájemce, Majitel

Určitě si přečtěte