První Pokémon Go Event je tady: Halloween přinese více duchů a bonusy

První Pokémon Go Event je tady: Halloween přinese více duchů a bonusy

Společnost Niantic brzy spustí první „event“ pro mobilní hru Pokémon Go. Bude se jednat o událost založenou na Halloweenu, který zvýší výskyt specifických druhů pokémonů a také znásobí odměny ve formě „candy“, které dostáváte za chycení, při líhnutí, při vývinu a také při projití dané vzdálenosti s vaším oblíbeným pokémonem. Jaké konkrétní změny tedy mohou hráči očekávat?

Nejdůležitější informací je to, že samotný event na motivy Halloweenu bude trvat od 26. října do 1. listopadu. V této době lze očekávat zvýšený výskyt pokémonů, kteří mají spojitost s duchy a náladou Halloweeonu. Konkrétně by se měl častěji objevovat Drowzee, Gastly, Gengar, Golbat, Haunter, Hypno a Zubat.

Klepněte pro větší obrázek
V Halloweenském týdnu čekejte častý výskyt těchto pokémonů, a to zřejmě i na úkor ostatních druhů

Další změnou je celkové navýšení „candy“, což je zdroj, který je určen pro vývoj pokémonů. Každý druh má přitom své vlastní candy. Za chycení pokémona získáte 6 candy (místo dosavadních tří), za vývoj pokémona 2 candy (nyní jedno) a za jeho transfer rovněž 2 candy (nyní opět jedno). Navíc, pokud máte pokémona jako společníka (Buddy), obdržíte při vychození stanovené vzdálenosti hned 4 candy. V současné době dostáváte v drtivé většině případů candy pouze jedno.

Klepněte pro větší obrázek
Při chycení, transferu nebo vývoji bude počet obdržených candy dvojnásobný. Při chození s oblíbeným pokémonem pak dokonce čtyřnásobný

Vdechne Halloween jinak poměrně stagnujícímu Pokémon Go druhý dech? Objeví se v parcích zejících prázdnotou znovu stovky hráčů, jak tomu bylo při startu hry?

Témata článku: Pokémon GO, Mobilní hry, Bonus, Zábavné

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • XspyORIG 31. 10. 2016 16:03:24
    Konkrétně by se měl častěji objevovat Drowzee, Gastly, !!Gengar!!, Golbat,...
  • MLML 25. 10. 2016 16:44:51
    Haloween? Proč sem prosím vás taháte tuto věc, která je domovem v...
  • Muflonus 25. 10. 2016 9:20:33
    docela bych uvítal oživení hry. jsem ve 25 levelu a už mě to přestává...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení