První tuzemský virtuál skončil, nepomohly ani „debilní kecy“

První tuzemský virtuál skončil, nepomohly ani „debilní kecy“

První tuzemský virtuální operátor skončil. Jde o ViralMobil, projekt dua „bratrů“ specializujících se na tvorbu virálních videí (tedy taková, kdy si odkazy lidé předávají sami) skončil na začátku února. Web operátora na adrese viralmobil.cz už není aktivní, je přesměrovaný na agregátor slevových nabídek SekecMazec.

Klepněte pro větší obrázek
ViralMobil se namísto supervýhodných cen zapíše do historie jako první tuzemský virtuál, který skončil (obr. viralmobil.cz)

Jde tak o prvního ze zhruba padesáti virtuálů, kteří na našem trhu aktuálně působí, který skončil. Můžeme se jen domnívat, zda o služby virtuála nebyl zájem, nebo zkrátka tento byznys nenaplnil očekávání virtuálních bratří. Redakce MobilManie od manažera dvojice získala jen konstatování, že se ViralBrothers už nechtěli ViralMobilu věnovat, a tak (řádně informované) uživatele převedli pod jiného virtuálního operátora.

Rokem, kdy virtuálům takříkajíc pšenka kvetla byl rok 2013, v roce letošním je zdá se nevyhnutelný zánik některých z těch, kteří loni svou činnost započali. Využíváte služeb virtuálního operátora?

Témata článku: Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Hospodaření a finance

52 komentářů

Nejnovější komentáře

  • xray0045 17. 2. 2014 16:01:17
    Spousta virtualu provozovanych jednotlivci je zalozena pouze na sebrani co...
  • bigboban 12. 2. 2014 6:50:00
    Může mi prosím někdo vysvětlit ty debilní kecy? Nechápu! :-/
  • Arismendo 12. 2. 2014 1:05:21
    Koukám to je zase hrubek v příspěvcích pod článkem to by ,učitel měl...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení