Radíme k O2 Neon: chcete telefon i neomezené volání? Uvažte se na 3 léta!

Radíme k O2 Neon: chcete telefon i neomezené volání? Uvažte se na 3 léta!

Ve včerejším článku o nových NEONových tarifech jsem O2 vytýkal několik věcí. Jednou z nich byla nutnost uvázat se na dva roky bez dotovaného hardware, pokud chcete využívat služby zdarma na více než jedno číslo. Dle nových informací ale existuje ještě jedna možnost jak obě tyto výhody skloubit dohromady. Stačí se uvázat na 36 měsíců a můžete mít jak zvýhodněný telefon, tak plnohodnotné neomezené služby. Jen pro připomenutí, tarify NEON lze aktivovat nebo na ně přejít od 15. května. Od stejného data přestávají být nabízeny starší Magnetické tarify O2 SMS, Bronz, Silver, Gold, Platinum, Diamant, včetně jejich Maxových verzí. Takže pokud máte o některý zájem, máte ještě týden čas.

Dále známe také osud migračního tarifu Start, který slouží jako „přestupní“ tarif pro zákazníky s předplacenou kartou, jinak než přechodem z O2 karty získat nelze. Start rovněž nebude od poloviny května nabízen, místo něj se v nabídce objeví NEON XS. Tento tarif nabídne pouhých 15 minut volných minut měsíčně za cenu 110 Kč, SMSku za 1,5 Kč a MMS za 5,90 Kč. Volné minuty jsou převoditelné do dalšího měsíce, při minutovém účtování ale zmizí za pár okamžiků. U tarifu není obsažena žádná výhoda a lze ho získat i na dobu neurčitou, v případě koupě dotovaného telefonu je nutné se uvázat na dva roky a zvolit minimální měsíční plnění ve výši od 238 Kč.

Témata článku: Operátoři, O2, Neomezené volání, Volání, Telefon

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14