RadioMobil nebude účtovat hovory do USA

Praha, 13. září 2001 - Společnost RadioMobil nebude svým zákazníkům účtovat hovory uskutečněné z ČR do USA v průběhu 11. a 12. září 2001.

"Jsme si vědomi, že volání prostřednictvím mobilních telefonů bylo v uplynulých tragických dnech jednou z mála možností, jak se spojit se svými blízkými ve Spojených státech. Proto jsme se rozhodli tyto hovory nezpoplatňovat," uvedl Roland Mahler, generální ředitel společnosti RadioMobil.

Zákazníkům s tarifními programy nebudou hovory do USA účtovány. Zákazníkům, u nichž za dané období již bylo provedeno vyúčtování GSM služeb, bude částka za odchozí hovory do USA kreditována při vyúčtování následujícího období.

Zákazníkům, kteří využívají předplacených karet Twist, budou hovory do USA kreditovány nejpozději do 30. září 2001.

Témata článku: USA, RadioMobil, Hovor

Určitě si přečtěte

Fitbit Ionic: chytřejší náramek v hodinkovém provedení [recenze]

Fitbit Ionic: chytřejší náramek v hodinkovém provedení [recenze]

** Hodinky mají svůj platební systém, v ČR jim ale zatím chybí podpora ** Jejich velkou předností je baterie, která je v chodu udrží i celý týden

Včera | Měchura Milan | 7

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8