Ranní rozcvička: nová odměna v programu Twist Bonus

T-Mobile připravil od 1. dubna novou odměnu ve věrnostním programu pro předplacené zákazníky s názvem Twist Bonus.

Do konce března je poslední příležitost využít stávající odměnu v podobě nočního a víkendového volání v síti T-Mobile za pouhou korunu, po tomto datu se zákazníkům automaticky nabídne zcela nová odměna v podobě snížené ceny za textové zprávy. Konkrétně se jedná o odesílání SMS zpráv do vlastní sítě v době mezi 6 až 12 hodinou za sníženou cenu 0,50 Kč za zprávu.

Tato odměna je platná každý den až do 30.9. a platí pro odesílání zpráv z mobilního telefonu, nikoliv z portálu t-zones.

A jaké jsou podmínky pro využití odměny? Stačí pouze vlastnit Twist SIM kartu s tarifem Twist Standard, Twist SMS nebo Twist Extra, zaregistrovat se na bezplatném čísle 4606 do programu Twist Bonus a poté za měsíc dobít určitou výši kreditu. Odměna je poté platná následující měsíc a pro její prodloužení je nutné opět dobít danou minimální částku, viz následující tabulka:

Stáří Twist SIM kartyPotřebná měsíční částka k dobití
Do 6 měsíců600 Kč
6 měsíců až 1 rok400 Kč
1 až 2 roky300 Kč
2 a více let250 Kč

Podrobnosti a podmínky využívání programu Twist Bonus najdete na stránkách T-Mobile.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Bonus, ODM, Program

Určitě si přečtěte

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5