Registrace na MobilManii: hotovo

Zatímco registraci čtenářů jsme otevřeli už před čtrnácti dny, dnes konečně získává smysl. Na MobilManii jsme přidali přihlašování, v diskusích vám nikdo nevezme vaši přezdívku a postupně k registraci budeme přidávat další funkce. Zaregistrovat se můžete klepnutím na tlačítko v rámečku vpravo, na stejném místě se potom lze i přihlásit nebo upravit uživatelský profil.

Před časem padl návrh, že by se do formuláře, který můžete vyplnit, mohl psát aktuální telefon, který používáte. Zatím jsme tam toto políčko nepřidali, k tomuto účelu ale lze použít podpis. Můžete do něj napsat svůj aktuální telefon, nebo třeba celou historii vašich mobilů. Příklad: Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3100 > Sony Ericsson P900.

Ještě pro jistotu jednou: své mobily pište do podpisu, ne do políčka „Telefon“, protože to se na stránce potom nezobrazí.

V současné době ještě stále ladíme, omlouváme se proto za případné výpadky a drobné problémy. Kvůli probíhajícímu Invexu možná nebudeme moci během dne v diskusi hned reagovat na vaše připomínky.

Diskuze (142) Další článek: Exotické krásky na Invexu: Samsungy, které u nás nepotkáte

Témata článku: Nokia 3100, Nokia 3310, Sony Ericsson P900, Registrace, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82