Registrace na MobilManii: hotovo

Zatímco registraci čtenářů jsme otevřeli už před čtrnácti dny, dnes konečně získává smysl. Na MobilManii jsme přidali přihlašování, v diskusích vám nikdo nevezme vaši přezdívku a postupně k registraci budeme přidávat další funkce. Zaregistrovat se můžete klepnutím na tlačítko v rámečku vpravo, na stejném místě se potom lze i přihlásit nebo upravit uživatelský profil.

Před časem padl návrh, že by se do formuláře, který můžete vyplnit, mohl psát aktuální telefon, který používáte. Zatím jsme tam toto políčko nepřidali, k tomuto účelu ale lze použít podpis. Můžete do něj napsat svůj aktuální telefon, nebo třeba celou historii vašich mobilů. Příklad: Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3100 > Sony Ericsson P900.

Ještě pro jistotu jednou: své mobily pište do podpisu, ne do políčka „Telefon“, protože to se na stránce potom nezobrazí.

V současné době ještě stále ladíme, omlouváme se proto za případné výpadky a drobné problémy. Kvůli probíhajícímu Invexu možná nebudeme moci během dne v diskusi hned reagovat na vaše připomínky.

Diskuze (142) Další článek: Exotické krásky na Invexu: Samsungy, které u nás nepotkáte

Témata článku: Nokia 3100, Nokia 3310, Sony Ericsson P900, Mobil, Registrace

Určitě si přečtěte