Rekordní návštěvnost na Vodafone kluzištích

Vodafone kluziště, která byla v provozu od začátku prosince 2006 v centru Prahy a Ostravy, navštívilo rekordních 40.250 lidí. V porovnání s rokem 2005, kdy si na obě kluziště přišlo dohromady zabruslit 22.505 lidí, se jedná o 79 % nárůst. Oproti roku 2004 (25.990 návštěvníků) návštěvnost vzrostla o téměř 55 %. Důvod? Lidé si na již tradiční dárek červeného operátora zvykli. Částečně je na vině také počasí. Jen málokde se dá bruslit, přírodní plochy tuto zimu ještě pořádně nezamrzly.

„Díky rekordně vysoké návštěvnosti bylo prostřednictvím půjčovného bruslí vybráno 41.000,- Kč, které Nadace Vodafone věnuje na podporu vybraných nízkoprahových klubů v Praze a Ostravě: Klub VRTULE, Jižní pól komunitní centrum, Krok komunitní centrum, Bunkr, Klub Nezbeda a OÁZA“, říká Inga Kaškelyte, ředitelka Nadace Vodafone ČR.

Diskuze (5) Další článek: Nokia přidá do všech smartphonů navigaci

Témata článku: Vodafone, Rekord, Voda


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 63