Revoluce! Všechny java hry přímo od O2 za 30 Kč. Doplněno

Na O2 Active najdete krom jiného i nespočet java her pro mobilní telefony. Jejich stahování přímo od operátora má tu výhodu, že se platí pouze uvedená cena, za datové přenosy už se nepřiplácí. Jenže i ta konečná cena hry mnoho potencionálních mobilních pařanů od hraní odradila, protože často šplhala až do výšin okolo 90 Kč. Nyní ovšem od O2 přichází více než příjemná změna, která by mohla zásadně změnit počty prodaných her.

Každá hra, kterou si nyní z portálu O2 Active objednáte, je účtována pouze částkou 30 Kč. Za tuto nízkou sumu můžete získat nejnovější pecky, ale i osvědčenou klasiku. Hry je možno vybírat v internetové verzi portálu a její následné objednání lze uskutečnit po přihlášení či textovou zprávu. Ještě pohodlnější objednávku lze provést rovnou z vašeho mobilního telefonu v síti O2, stačí se pouze připojit na bezplatný portál O2 Active do kategorie Hry.

Snížená cena her možná souvisí s tím, že se operátor rozhodl svůj portál dotovat reklamními bannery, více informací se dočtete v naší nedávné zprávě. Doufejme tedy, že kromě her, dojde ke snížení cen i u jiných služeb (například melodie, tapety, motivy).


 

Doplněno: Byli jsme upozorněni na časové omezení akce, které deklaruje rychle blikající baner. Trochu jsme jej pro vás zpomalili a jasně z něj vyplývá, že akce trvá pouze do příštího pondělí 25. února. Máte-li tedy zájem o opravdu levnou hru, pospěšte si.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (17) Další článek: Twist Maxi: SMS za 1,90 Kč, minuta hovoru za 3,90 Kč

Témata článku: Operátoři, O2, Software pro mobily, Hry, Snížená cena, Revoluce, Uvedená cena, Java


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14