Revoluce! Všechny java hry přímo od O2 za 30 Kč. Doplněno

Na O2 Active najdete krom jiného i nespočet java her pro mobilní telefony. Jejich stahování přímo od operátora má tu výhodu, že se platí pouze uvedená cena, za datové přenosy už se nepřiplácí. Jenže i ta konečná cena hry mnoho potencionálních mobilních pařanů od hraní odradila, protože často šplhala až do výšin okolo 90 Kč. Nyní ovšem od O2 přichází více než příjemná změna, která by mohla zásadně změnit počty prodaných her.

Každá hra, kterou si nyní z portálu O2 Active objednáte, je účtována pouze částkou 30 Kč. Za tuto nízkou sumu můžete získat nejnovější pecky, ale i osvědčenou klasiku. Hry je možno vybírat v internetové verzi portálu a její následné objednání lze uskutečnit po přihlášení či textovou zprávu. Ještě pohodlnější objednávku lze provést rovnou z vašeho mobilního telefonu v síti O2, stačí se pouze připojit na bezplatný portál O2 Active do kategorie Hry.

Snížená cena her možná souvisí s tím, že se operátor rozhodl svůj portál dotovat reklamními bannery, více informací se dočtete v naší nedávné zprávě. Doufejme tedy, že kromě her, dojde ke snížení cen i u jiných služeb (například melodie, tapety, motivy).


 

Doplněno: Byli jsme upozorněni na časové omezení akce, které deklaruje rychle blikající baner. Trochu jsme jej pro vás zpomalili a jasně z něj vyplývá, že akce trvá pouze do příštího pondělí 25. února. Máte-li tedy zájem o opravdu levnou hru, pospěšte si.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Operátoři, O2, Software pro mobily, Revoluce, Java, Uvedená cena, Snížená cena

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14