Rozšíření GPRS zdarma u T-Mobilu

V nabídce T-Mobilu existuje služba GPRS Profil (APN Profil), se kterou bylo možné měsíčně probrouzdat na vybraných stránkách operátora až dvacet megabajtů zdarma. Problém byl v tom, že zvolené internetové stránky nebyly nijak prakticky využitelné, přes Profil jste se dostali jen na web T-Mobilu a k internetové služby ClickProfil; nikam jinam.

Od července nastane změna. Místo dvaceti megabajtů budete mít sice k dispozici jen dva, ale zato budete mít přístup ke všem službám T-Zones na Internetu, tedy také k e-mailovým schránkám MobileBox a MobileBox Easy. Zatím nemáme informace, co se stane po vyčerpání nabízených dvou megabajtů.

Tato nabídka zdarma platí pouze pro zákazníky T-Mobilu s tarifními programy, uživatelé s Twistem plati při přístupu prostřednictvím APN Profil 3 haléře za každý stáhnutý kilobajt.

Nevíte, co to je T-Zones a MobileBox? Přečtěte si tento článek.

Témata článku: Zdarma, Mobil, Rozšíření, GPRS

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8