Rusové mají možnost sledovat v mobilu televizi

Rusové mají možnost sledovat v mobilu televizi

Mobilní televize v ruské síti Megafon není úplně nová služba. Tamější operátor ji představil už v červenci, novinky k nám ale zřejmě putují od západu a než obkrouží celou zeměkouli, chvíli to trvá. O službě jsem se dozvěděl až včera, když mi jeden ze čtenářů poslal upoutávku na akci, se kterou mohou noví majitelé Nokií sledovat mobilní televizi do konce listopadu úplně zdarma.

Služba mobilní televize je určena jen zákazníkům Megafonu s paušálními programy. Funguje na chytrých Nokiích řady Series 60, které obsahují nebo do kterých lze doinstalovat přehrávač Real Player. Volit lze z několika televizních stanic, které do mobilů „vysílají“ online To je rozdíl oproti službám našich operátorů, kdy si můžete pouze vybrat a pustit některý z nabídnutých klipů. U ruského operátora se neplatí za přenesená data, pouze paušální poplatek 19 dolarů měsíčně za jeden objednaný kanál. Když chce uživatel sledovat víc programů, musí si předplatit každý zvlášť. Streamované video se do telefonu přenáší přes GPRS.

Podobnou službu bychom v České republice možná také využili. Když se člověk nedostane k televizi a k pořadu, který chce vidět, mohl by si ho pustit na mobilu.

Další informace:

7 komentářů

Nejnovější komentáře

  • učytel_češtiny, učytel_češtiny 29. 10. 2004 23:48:06
    No to nemusi byt zrovna odsud, to staci z pevne linky primo v Rusku
  • Fido, Fido 29. 10. 2004 11:45:28
    On by to nebyl az takovy problem ani u nas. Aspon u pausalnich datovych...
  • h 29. 10. 2004 11:20:34
    Jen vsem rekni, aby Ti tam nevolali odsud, nebo se u MTS nedoplatis za...

komerční sdělení

Komerční sdělení