Rychlý internet Web`n`Walk spuštěn u našich sousedů

Dnes se potvrdila informace o novém názvu pro internetové služby operátora T-Mobile, o které jsme informovali přesně před týdnem. Novým názvem se skutečně stala i v ČR zaregistrovaná značka "Web'n'Walk". Pod tou bude T-Mobile nabízet svým zákazníkům rychlejší datové služby sítě třetí generace.

Služba je ode dneška dostupná zákazníkům v Německu a Rakousku. V průběhu roku bude provoz spuštěn u nás, ve Velké Británii a v Nizozemsku. Služba je předplacená. Za 10 euro jsou Němci a Rakušané připojeni jeden měsíc a datový limit je 30 MB. Za pět euro měsíčně navíc mohou majitelé komunikátorů Sidekick datovat neomezeně až do konce roku.

René Obermann, výkonný ředitel T-Mobile International, má vizi, že do konce roku 2006 budou Web'n'Walk používat řádově statisíce zákazníků.

U nás nebudeme po zavedení služby datovat na síti třetí generace v pravém slova smyslu (viz tento článek). Možná se ale v souvislosti s podporou prodeje dočkáme komunikátoru Sidekick II a smartphonu SDA pro český trh.

Diskuze (11) Další článek: Oskar: už v pátek bude Vodafone v názvu i logu

Témata článku: Rychlý internet, Web, Internet


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34