S Oskarem získáte až rok psaní esemesek zdarma

    • Pořiďte si tarify Nezavěšuj, Povídej nebo Řekni mi a vychutnejte si až rok textovek zadarmo!
    • Akční nabídka platí do 31. října, takže rozhodnutí dlouho neodkládejte

Klávesnice českých mobilů asi ještě nikdy nezažily tak ohromný nápor, jaký jim v  příštích měsících přichystá Oskar a jeho nejnovější akce pro fanoušky esemesek. Každý, kdo si pořídí Oskarovy tarify nové generace, dostane bezplatně balíček textovek na dobu šesti měsíců až jednoho roku!

Jaká jsou pravidla? Když si do 31. října objednáte tarif Nezavěšuj, budete moci každý měsíc poslat 50 esemesek zdarma – a to po celý jeden rok. Když si vyberete tarif Povídej, získáte stejnou výhodu na 9 měsíců, a konečně když sáhnete po cenovém plánu Řekni mi, věnuje vám Oskar 50 SMS měsíčně na půl roku. Textovky lze posílat do všech mobilních sítí v  ČR.

Přechod na Oskarovy tarify se vyplatí zejména uživatelům předplacenek konkurenčních firem. S  Oskarem totiž budou moci za stejné peníze volat průměrně o 50 procent více. Důvod je jednoduchý: Oskarovy tarify mají aktivaci zdarma, nejlepší cenu volné minuty do všech sítí, daleko nejlevnější mezinárodní volání a teď i balík esemesek zdarma. Navíc jako jediné v  ČR ovládají i speciální funkce FlexiLimit a Aktuální stav účtu, díky kterým máte stejně dokonalou kontrolu nad náklady, jako byste pořád měli předplacenku. Jediné, o co přijdete, jsou nepříjemná hlášení o tom, že váš kredit klesl na nulu a že další hovor nemůže být spojen...

Oskarovy tarify s  balíčkem volných SMS můžete objednat na bezplatném čísle OskarKontaktu (0)800 77 77 77, v Oskarových prodejnách, v Oskaravanech nebo webových stránkách www.oskarmobil.cz. SMS zdarma pak budete moci využívat hned v  následujícím účtovacím období.

Témata článku: Zdarma, Psaní, Oskar, Rok

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8