S mobilem v Černé díře vás už nikdo nevyruší

Mobilní telefony se už dávno staly naprosto běžnou součástí našich životů, stále jsou ale místa, kde bychom je měli alespoň „umlčet“. Většina lidí už svůj mobil nevypíná vůbec, mnohem praktičtější je přejít do tichého režimu a nastavit diskrétní vibrace. Přesto se vám může stát nepříjemnost, stačí zapomenout a už vás budou všichni přísně pozorovat, znáte přece zákon schválnosti. Pokud chcete mít jistotu, že mobil nezazvoní, musíte ho vypnout. Vlastně je zde ještě jedna možnost – odstíněná kapsa nebo pouzdro.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vzpomínáte na brašnu Targus? Visačka říká že vás mobil na jednání už nevyruší. Ale pro zlepšení životnosti baterie si ho prosím vypněte.

O takové kapse jsme psali před několika měsíci jako o součásti brašny na notebook. To ale není příliš praktická kombinace, například do divadla moc lidí s notebookem nechodí. Společnost Brando se rozhodla odstíněnou kapsu osamostatnit a udělat zní pouzdro. Jsou to vlastně dvě kapsy, ta v popředí se chová jako obyčejné pouzdro, stačí ale dát mobil do zadní odstíněné kapsy a jakákoli komunikace mezi sítí a telefonem je přerušena. Na druhou stranu se zase vystavujete riziku rychlého vybíjení mobilu, protože ten bude neustále pátrat po spojení, které je mu speciální tkaninou odepřeno. Tak či onak, pokud vás odstíněné pouzdro zaujalo, pak vězte, že může být vaše za 12 dolarů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Pouzdro „Černá díra“ s odstíněnou kapsou od společnosti Brando
Diskuze (6) Další článek: Philips se zaměřil na rozvíjecí se trhy

Témata článku: Příslušenství, Mobil

Určitě si přečtěte