S Oskarem máte písně na Evropě 2 pod kontrolou

Tisková zpráva

Praha - 4. února 2003 - S novou SMS službou Songster snadno zjistíte jméno skupiny nebo název písně, kterou právě hrají nebo hráli na Evropě 2.

Od 4. února si mohou zákazníci Oskara snadno ověřit, jakou píseň aktuálně hraje Evropa 2. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Stačí pouze zaslat esemesku ve tvaru SONG EV2 na číslo 39039 a obratem obdržíte SMS zprávu se jménem interpreta, písně, rádia a času. Například: MIG 21, Malotraktorem. Radio Evropa 2 v 21:04.

Songster je také možno použít jako sázkovou hru. Dokáže totiž zjistit i píseň, která se již dnes v konkrétním čase hrála. Můžete se tak s kamarádem třeba vsadit, zda byla česká, nebo zahraniční. Přidejte pouze hodinu a minuty do SMS zprávy, bude tedy ve tvaru SONG EV2 0737, a odešlete na 39039.

Cena je jednotná pro všechny tarifní plány i pro Oskartu - 5,90 Kč (včetně DPH) za každou odesílanou SMS, příchozí SMS jsou zadarmo. Služba Songster je připravena ve spolupráci se společností VERO Partners. Více informací najdete na www.songster.cz.


MobilMania komentuje

Songster není úplně nová služba, už v srpnu ji nabídl svým zákazníkům T-Mobile (viz tento článek). Je ale třeba uznat, že u něj je ještě trochu dražší a nelze zjistit skladbu zpětně.

Stojí ale název písničky z rádia za necelých šest korun? Snadno bychom si dokonce dokázali představit, kdyby tuto službu nabízelo rádio zdarma jako svoji propagaci. Proč nebyl třeba použit levnější WAP jako například na stránkách rádia Crystal (wap.radiocrystal.cz)?

Diskuze (19) Další článek: T-Mobile až do odvolání nebude zpoplatňovat posílání e-mailů na mobily

Témata článku: Oskar


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39