S předplacenkou O2 TXT stahování z portálu Active na půl roku zdarma

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že operátor O2 připravuje k Vánoční O2 předplacené kartě s tarifem TXT za 95 Kč speciální odpovědní kartičku, za kterou neobdržíte kredit navíc v hodnotě 50 Kč, jak je zvykem, ale k běžně zpoplatněným položkám z portálu O2 Active na určitou dobu zdarma. Operátor již poskytl podrobnější informace k této nabídce. Zákazník tuto speciální odpovědní kartičku musí odeslat poštou (poštovné zdarma) nejpozději do konce března 2007, poté do šesti týdnů od odeslání obdrží SMS zprávu s informací, že získal určitý obsah portálu O2 zdarma. Pro využití stačí navštívit na portálu O2 Active položku „Moje“, kde nalezne tento bezplatný obsah.

„Určitým obsahem zdarma“ se rozumí půlroční využívání bezplatného balíčku O2 Active, který obsahuje měsíčně určitý počet her, melodií, tapet a pozadí, kde samozřejmě nezaplatíte ani za stažená data, jak je na tomto portálu zvykem.

Vánoční SIM kartu s tarifem TXT za 95 Kč můžete zakoupit v prodejnách O2 a také v e-shopu operátora, karta obsahuje také bezplatný balíček pěti volných MMS zpráv do všech sítí.

Témata článku: Předplacené karty, Zdarma, Rok, Port, Půl, Půl roku, Active

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Dnes | Kůžel Filip

Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

** Jako první přichází s letošní vánoční nabídkou T-Mobile ** Dárky má pro uživatele pevných i mobilních služeb ** Nejužitečnější je vybraný den v týdnu surfování zdarma

26.  10.  2017 | Láska Jan | 22