S T-Mobilem zdarma na koncert Simple Plan

Další hudební hvězdu přiváží t-music do České republiky. V neděli 27. dubna vystoupí v Praze oblíbená kanadská formace SIMPLE PLAN. Na portále t-music je pro všechny zákazníky T-Mobile připravena od 4. dubna soutěž, ve které se hraje o 50 lístků na koncert a osm šťastlivců se navíc bude moci osobně setkat s kapelou.

Pop-punkeři z Montrealu vystoupí v holešovické Malé sportovní hale v rámci svého evropského turné k novému albu. To vyšlo v druhém únorovém týdnu a dostalo eponymní název "Simple Plan". V pořadí třetí deska je dosud nejambicióznějším počinem skupiny, která se netají odhodláním překonat úspěch obou předcházejících.

Všichni zákazníci T-Mobile mohou díky t-music vyhrát lístky na koncert. Na této stránce je pro fanoušky připravena jednoduchá vědomostní otázka. Soutěžící si vybere jednu ze tří variant a tu pak jako SMS ve tvaru SOUTEZmezeraSIMPLEmezeraA (nebo B, nebo C) odešle na telefonní číslo 4616 (cena SMS je podle tarifu zákazníka).

Na pětadvacet správně odpovídajících čeká odměna v podobě dvou vstupenek. Hraje se tedy celkem o 50 lístků. Navíc osm nejšťastnějších účastníků se osobně potká se členy Simple Plan na tzv. Meet & Greet setkání.

Něco o skupině

Svůj debut "No Pads, No Helmets...Just Balls" vydali SIMPLE PLAN v listopadu 2002. V říjnu 2004 následovalo i v našich končinách velmi oblíbené album "Still Not Getting Any...". Obě desky shodně dosáhly počtem svých prodejů platinového statutu.

Historie formace sahá ovšem - pro mnohé překvapivě - až do roku 1995, kdy zpěvák Pierre Bouvier a bubeník Chuck Comeau, dnes stěžejní členové SIMPLE PLAN, založili ve svých patnácti kapelu RESET. Ta během necelých pěti let odehrála slušnou řádku koncertů po celé Kanadě, většinou v roli předskokanů tehdy známějších pop-punkových part jako Face To Face, MxPx nebo Ten Foot Pole. Oba ale postupně Reset opustili, a počátkem roku 2000 založili SIMPLE PLAN, společně s baskytaristou Davidem Desrosiersem a kytaristy Jeffem Stincem a Sebastienem Lefebvrem.

Kapela brzy podepsala kontrakt s kanadskou odnoží vydavatelství Atlantic Records a po necelých dvou letech vydala již zmíněný debut, který obsahoval dva mega-hity, "Perfect" a "I'd Do Anything", na jehož studiové verzi podpořil kapelu doprovodnými vokály Mark Hoppus z hvězdných Blink 182. Následující dva roky strávili SIMPLE PLAN na světovém turné, během něhož zaznamenali úspěch zejména v Japonsku, ale slušnou pozici si vydobyli i v USA díky účinkování na Warped Tour.

Druhé album přineslo podstatně vyzrálejší produkci, aranže i texty a zaznamenalo v průběhu roku 2005 masivní úspěch zejména v Evropě, a to především díky i u nás notoricky známým hitům "Crazy" a "Welcome To My Life".

Práce na novém CD započaly na jaře 2006 a trvaly patnáct měsíců, během nichž kapela nahrávala se čtyřmi různými producenty v Montrealu, New Yorku, Los Angeles, Miami a San Diegu. Album bylo na sklonku loňského roku uvedeno pilotním singlem "When I'm Gone". Bezprostředně po jeho únorovém vydání vyjeli SIMPLE PLAN na sérii koncertů po USA. Následné evropské turné bylo zahájeno 27. března v Helsinkách a přesně o měsíc později bude zakončeno pražským koncertem.

Pro všechny, kdo neuspějí v soutěži, jsou vstupenky na koncert k dispozici v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Další článek: N-Gage je mezi námi, klopýtá za českými hranicemi

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Koncert, SIM, Mobil, Masivní úspěch


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15