S tarifem Bav se za živou hudbou

T-mobile představil zajímavou hudební nabídku pro uživatele tarifu Bav se. Právě tento tarif poslouží jako vstupenka na vybrané hudební akce po celé republice zcela zdarma nebo za výrazně nižší vstupné.

Komu je méně než 26 let a má rád hudbu, má cestu do svých oblíbených klubů otevřenou. Stačí jen najít před klubem tým Bav se a prokázat, že má tento paušál pro mladé. Koncerty či DJs vystoupení, kterých se toto zvýhodnění týká, jsou označeny v programech jednotlivých klubů či interpretů logem BAV SE.

Podle T-mobilu se nabídka setkává od samého začátku s příznivým ohlasem, kdy je během prvních dvou týdnů využily stovky zákazníků. Proto T-mobile hodlá v programu pokračovat dlouhodobě.

Uživatelé Bav se mohou již nyní vybírat hned ze čtrnácti klubů v českých a moravských městech. Na své si přijdou příznivci kytar, rockeři, hiphopeři i fanoušci elektronické hudby. Velkým tahákem následujících týdnů budou bezpochyby dvě velká podzimní turné, a sice Vypsaná fiXa FENOMÉN TOUR 07 (www.t-music.cz/vypsanafixa) a Ghosts of November Tour kapely Clou.

Kompletní seznam klubů a akcí, který se mimochodem stále rozšiřuje, najdete na www.t-music.cz/bavse.

Váš názor Další článek: O2: za nového zákazníka volání zdarma

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Tarif, Velký tahák

Určitě si přečtěte