Samsung F110 Adidas: mobilní trenér pro sportovce

Samsung F110 Adidas: mobilní trenér pro sportovce

Adidas a Samsung dnes oznámili partnerství a společně představili sportovně zaměřený mobil F110 se speciálními trenérskými funkcemi. Systém se jmenuje miCoach a je navržen jako osobní trenér, který dohlíží na vaše sportovní výkony a motivuje vás. Sestává z pěti částí: tradičního telefonního modulu od Samsungu, monitoru srdečního tepu, krokového senzoru, který spolupracuje s vybranou běžeckou obuví Adidas, sady povelů posílaných do sluchátek a přístupu na miCoach webovou stránku, kde si může každý sportovec vytvořit svůj tréninkový program.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Vedle speciálních funkcí určených pro sportování je Samsung vybaven jako běžný mobil. Obsahuje vestavěný hudební přehrávač a FM rádio, 2Mpx fotoaparát a dvoupalcový LCD displej. Vymyká se pouze údajem o vestavěné paměti, jež by měla činit 1 GB. Telefon se bude nejdříve prodávat ve Velké Británii za blíže neurčenou cenu.

Pozn.: I když byl sportovní Samsung Adidas F110 oficiálně představen až nyní, ví se o něm už více něž půl roku. Kolegové na slovenské MobilManii.sk jej už dokonce měli k dispozici na testování.

Zdroj: Phone Arena

Diskuze (1) Další článek: Exkluzivně: HTC Shift v redakci (první dojmy)

Témata článku: Samsung, Sport, Samsung F110 Adidas, Osobní trenér, Mobil, Spor

Určitě si přečtěte