Samsung podporuje sportovce, české olympijské výpravě věnoval 30 telefonů

Samsung se již po několikáté v řadě stává oficiálním sponzorem olympijských her v oblasti bezdrátových telekomunikačních zařízení. V rámci příprav na olympiádu v Pekingu proběhlo v pátek 18. července v sídle českého zastoupení společnosti Samsung slavnostní předání 24 mobilních telefonů Samsung J700 a šesti mobilních telefonů Samsung U900. Telefony, které budou sloužit pro účely Českého olympijského domu v Pekingu, převzaly za Český olympijský výbor paní ředitelka Ing. Alena Kindová, která je zároveň ředitelkou Českého olympijského domu v dějišti olympijských her a paní Naďa Černá, manažerka Českého olympijského výboru.

Klepněte pro větší obrázek

Samsung svou první sponzorskou smlouvu podepsal s Mezinárodním olympijským výborem už v roce 1997, jako sponzor se tak účastnil zimních olympiád v Naganu (1998), Salt Lake City (2002) a Turíně (2006) a letních olympijských her v Sydney (2000) a Athénách (2004). Letošním Pekingem ale propojení Samsungu a olympijských her nekončí. Nová smlouva s Mezinárodním olympijským výborem zajišťuje, že se s modrým logem se budeme setkávat i po dalších osm let. Nejblíže jsou zimní olympijské hry ve Vancouveru (2010) a letní olympiáda v Londýně (2012).

Témata článku: Samsung, Sport, Samsung J700, Telefon, Turín, Spor, Sydney

Určitě si přečtěte

Fitbit Ionic: chytřejší náramek v hodinkovém provedení [recenze]

Fitbit Ionic: chytřejší náramek v hodinkovém provedení [recenze]

** Hodinky mají svůj platební systém, v ČR jim ale zatím chybí podpora ** Jejich velkou předností je baterie, která je v chodu udrží i celý týden

Dnes | Měchura Milan | 6

Livesport: Jak se dělá byznys se sportovními výsledky [rozhovor]

Livesport: Jak se dělá byznys se sportovními výsledky [rozhovor]

** V argentinské 3. lize padne gól a vám do 5 sekund cinkne mobil. ** Co se stane mezi tím a jak se na tom dá vydělat? ** Služby české firmy Livesport používá 75 miliónů lidí po celém světě.

26.  10.  2017 | Kůžel Filip | 1

Huawei Watch 2 Sport: telefonují a umí LTE, ale zcela samostatné nejsou [recenze]

Huawei Watch 2 Sport: telefonují a umí LTE, ale zcela samostatné nejsou [recenze]

** Druhá generace hodinek od Huawei přináší edice Classic a Sport ** Sportovnější model obsahuje LTE konektivitu ** Hodinky by tak teoreticky mohly být naprosto nezávislé na smartphonu

21.  9.  2017 | Láska Jan | 6