Samsung představil dvě slibné novinky

Samsung představil dvě slibné novinky

Samsung v čase vánočním oficiálně představil hned dva nové přístroje, které určitě stojí za pozornost. První z představené dvojice – Samsung F490 – se může chlubit plně dotykovým ovládáním a velkým 3,2 palcovým TFT displejem s netradičním rozlišením 240 × 432 bodů. Do vínku dostal ještě 5 Mpx fotoaparát a díky technologii HSDPA zvládá i rychlá data. To vše ve štíhlém designu za cenu okolo 12 000 Kč v prvním čtvrtletí příštího roku. Těšíme se!

Další novinkou je model s označením Samsung P720, jehož hlavní devizou bude krom stylového provedení schopnost pracovat se dvěma SIM současně.

Klepněte pro větší obrázek
Samsung F490 nabídne plně dotykové ovládání • P720 pro změnu podporu dvou SIM karet • Další fotografie a video hledejte na serveru GSM Arena

Po nedávno oznámeném bratříčkovi D880 to bude už druhý Dual SIM model od jihokorejského výrobce. I on nabídne dotykový TFT dispej, tentokráte s úhlopříčkou 2,6 palce a rozlišením 240 × 320 bodů a fotoaparát s rozlišením 3 Mpx. Podle prvních informací to bohužel vypadá na absenci automatického zaostřování, což je určitě škoda. Další podrobnosti nejsou zatím známy, snad jen že i on se objeví na trzích ve východní Evropě a Asii za cenu okolo 10 000 Kč.

Diskuze (15) Další článek: Výhodný balíček pro vybrané zákazníky O2

Témata článku: Samsung, Samsung F490, Slib

Určitě si přečtěte