Samsung představil svůj „Razr“: tenké véčko se vším všudy

Samsung představil na veletrhu Expo Comm Wireless v Koreji svůj nový model SCH-V740, který je až nápadně podobný Motorole Razr V3. Jedná se o véčko s tloušťkou pouhých 14,5 mm, Razr je však se svými 13,9 mm ještě tenčí. Celkové rozměry nového Samsungu jsou 98 × 51 × 14,5 mm a hmotnost 98 g.

 

Do útlého těla se vešel velký TFT displej s velmi jemným rozlišením 240 × 320 bodů a podporou 262 tisíc barev, který doplňuje vnější barevný displej s rozlišením 96 × 96 bodů. Ve výbavě nechybí Bluetooth, fotoaparát s rozlišením 1,3 MPx a samozřejmě přehrávač MP3. Pro jeho snadné ovládání slouží tlačítka na předním krytu.

Telefon je určen pouze pro sítě CDMA 1× EV-DO. Na korejském trhu se zřejmě objeví také Motorola V3 Razr upravená pro provoz v těchto sítích. Bude navíc doplněna o megapixelový fotoaparát a plnohodnotný přehrávač MP3. Vedle sebe se rázem objeví dva téměř identické telefony různých značek.

Na serveru SlashPhone.com je několik fotografií přímo z výstavy:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Po vzoru Razru má i Samsung tenká zesilovací tlačítka na boku horní části • tlačítka pro ovládání MP3 přehrávače • klávesnice je oproti Razru příliš obyčejná

Více fotografií najdete zde.

Témata článku: Samsung, Véčko, Motorola Razr, Motorola Razr V3

Určitě si přečtěte

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

28.  3.  2013 | Láska Jan | 12

Motorola Motosmart Flip: chytré véčko, které klame

Motorola Motosmart Flip: chytré véčko, které klame

Véčko s průhledným vnějším „displejem“ nabídne 800MHz procesor a Android 2.3 s nadstavbou MotoSwitch. Zájemci pro něj ale budou muset do Jižní Ameriky.

7.  6.  2012 | Měchura Milan | 15