Samsung představil svůj „Razr“: tenké véčko se vším všudy

Samsung představil na veletrhu Expo Comm Wireless v Koreji svůj nový model SCH-V740, který je až nápadně podobný Motorole Razr V3. Jedná se o véčko s tloušťkou pouhých 14,5 mm, Razr je však se svými 13,9 mm ještě tenčí. Celkové rozměry nového Samsungu jsou 98 × 51 × 14,5 mm a hmotnost 98 g.

 

Do útlého těla se vešel velký TFT displej s velmi jemným rozlišením 240 × 320 bodů a podporou 262 tisíc barev, který doplňuje vnější barevný displej s rozlišením 96 × 96 bodů. Ve výbavě nechybí Bluetooth, fotoaparát s rozlišením 1,3 MPx a samozřejmě přehrávač MP3. Pro jeho snadné ovládání slouží tlačítka na předním krytu.

Telefon je určen pouze pro sítě CDMA 1× EV-DO. Na korejském trhu se zřejmě objeví také Motorola V3 Razr upravená pro provoz v těchto sítích. Bude navíc doplněna o megapixelový fotoaparát a plnohodnotný přehrávač MP3. Vedle sebe se rázem objeví dva téměř identické telefony různých značek.

Na serveru SlashPhone.com je několik fotografií přímo z výstavy:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Po vzoru Razru má i Samsung tenká zesilovací tlačítka na boku horní části • tlačítka pro ovládání MP3 přehrávače • klávesnice je oproti Razru příliš obyčejná

Více fotografií najdete zde.

Diskuze (15) Další článek: Papyrus: strčí kalendář do kapsy

Témata článku: Samsung, Véčko, Motorola Razr, Motorola Razr V3

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

28.  3.  2013 | Láska Jan | 12