Samsung SGH-i530: speciál pro olympiádu

Většina z vás jistě ví, že Samsung je partnerem nadcházejících olympijských her v Aténách. Při této příležitosti uvádí Samsung projekt WOW (Wireless Olympic Works). Projekt WOW má přinést na letošní olympijské hry v Aténách výhody moderních informačních technologií. Více o projektu WOW si můžete přečíst v této tiskové zprávě.

Pro program WOW je speciálně určen chytrý telefon SGH-i530. Používá operační systém Palm OS 5.2.1 a je tak kompatibilní se všemi aplikacemi, které jsou pro Palm určeny. Samsung SGH-i530 si můžete prohlédnout na následujících obrázcích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Třípásmový chytrý telefon SGH-i530 pro sítě GSM/GPRS (900/1800/1900) má poskytovat přístup k aktuálním pořadím v turnajích a zobrazovat aktuální výsledky. Model SGH-i530 má dva barevné TFT displeje. Hlavní vnitřní displej je šestnáctibitová dotyková obrazovka TFT s rozlišením 324 × 352 bodů, jež zobrazí 65 tisíc barev. Vnější OLED displej, který zobrazuje aktuální čas a stav, má rozlišení 96 × 128 bodů. Telefon SGH-i530 má k dispozici 32 MB paměti RAM a slot SD/MMC, který podporuje karty SD/IO. Dále je vybaven infraportem. Akumulátor vydrží až 200 minut hovoru a 100 hodin v pohotovostním režimu. Reproduktor modelu SGH-i530 podporuje polyfonní zvonění a standardní MIDI soubory. Telefon má také samozřejmě plánovač a organizér. Jeho rozměry jsou 87 × 54 × 26,9 mm a hmotnost 190 g. Je vybaven mediálním softwarem Palm pro přehrávání zvuku a videa, podporou wapu 2.0 a MMS, dále je vybaven e-mailovým klientem a podporou pro aplikace J2ME.

Na následujících obrázcích jsou ukázky aplikace WOW:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Diskuze (23) Další článek: Nokia 3220: hra světel (test)

Témata článku: Samsung

Určitě si přečtěte