Samsung SGH-X600 se v Česku nebude prodávat

Samsung nebude v České republice prodávat mobilní telefon SGH-X600. Prodeje například v Německu nejsou příliš silné a český distributor Kiboon Mobile se proto rozhodl tento telefon neuvádět. V nabídce však zůstává model SGH-X100, který na rozdíl od X600 nemá vestavěný fotoaparát a infraport.

Podobné zásadní rozhodnutí o neuvedení telefonu, který byl přitom už ohlášen, udělal český distributor dřív u modelu SGH-P400. U něj byla dokonce už spuštěna reklamní kampaň.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na zítřek připravujeme článek s odpověďmi zástupce Samsungu na otázky čtenářů MobilManie. Zjistíte třeba, jak to bude s českým slovníkem T9, který kvůli háčkům a čárkám zkracuje zprávy, kdy se zlepší situace s dostupností příslušenství, kdy se u nás objeví chytré telefony Samsung.

Diskuze (11) Další článek: Rychlý internet od Eurotelu nebude – Český Telecom zakázal

Témata článku: Samsung


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

** Zenfone 5Z je jako pětka, jenom se špičkovou výbavou ** Potěší vysokým výkonem, očištěným systémem, ale i stereo repráčky ** S cenou se naštěstí drží při zemi.

Martin Miksa | 26

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

** Samsung v New Yorku představil i novou generaci hodinek Galaxy Watch ve dvou velikostech a třech barvách** Hodinky mohou tikat a odbíjet jako běžné analogové hodinky ** Připojíte je k Androidu i iOS, my se těšíme zejména na model s eSIM

Martin Chroust | 23