Samsung SGH-X600 se v Česku nebude prodávat

Samsung nebude v České republice prodávat mobilní telefon SGH-X600. Prodeje například v Německu nejsou příliš silné a český distributor Kiboon Mobile se proto rozhodl tento telefon neuvádět. V nabídce však zůstává model SGH-X100, který na rozdíl od X600 nemá vestavěný fotoaparát a infraport.

Podobné zásadní rozhodnutí o neuvedení telefonu, který byl přitom už ohlášen, udělal český distributor dřív u modelu SGH-P400. U něj byla dokonce už spuštěna reklamní kampaň.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na zítřek připravujeme článek s odpověďmi zástupce Samsungu na otázky čtenářů MobilManie. Zjistíte třeba, jak to bude s českým slovníkem T9, který kvůli háčkům a čárkám zkracuje zprávy, kdy se zlepší situace s dostupností příslušenství, kdy se u nás objeví chytré telefony Samsung.

Diskuze (11) Další článek: Rychlý internet od Eurotelu nebude – Český Telecom zakázal

Témata článku: Samsung


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13