Samsung U440 Cleo: telefonující pudřenka

Společnost Samsung uvedla prozatím pouze na kanadský trh mobil, který si velmi snadno spletete s pudřenkou. Samsung U440 Cleo prodává tamní operátor Bell za nedotovanou cenu 300 kanadských dolarů, což je v přepočtu na českou měnu asi 5 tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

U telefonu podobně titěrných rozměrů by málokdo čekal přítomnost QWERTY klávesnice. Její tlačítka jsou ale tak miniaturizovaná, že pro jiné než drobné dámské prsty se nehodí. Nakonec především pro ženy je nový Samsung určen. Operátor jej nabídne hned ve třech pastelových barvách, vždy s jemným zdobením květinovými ornamenty. Barevně sladěna s vnějškem pláště je i klávesnice.

Přiliš velká výbava se do titěrného Clea nevešla. K dispozici je pouze 1,3Mpx fotoaparát, vhod přijde hudební přehrávač a i přes malé rozměry podpora paměťových karet microSD(HC) s maximální kapacitou 8 GB.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pokud by se našinec rozhodl pro koupi tohoto telefonu pro svou polovičku k Vánocům, moc radosti jí překvapivě stejně neudělá. Telefon je konstruován jako duální, ale pouze v takovém pásmu CDMA, v němž u nás žádný operátor hlasové služby neprovozuje. Budeme si tedy muset počkat, jestli Samsung připraví něco podobného i pro evropské slečny.

Zdroj: Unwired View

Diskuze (1) Další článek: O2 XDA Zest: cvalík s krví Asusu je oficiální

Témata článku: Samsung, Telefon

Určitě si přečtěte