Samsung zdokonalí podnikové služby pro mobily a tablety

Samsung zdokonalí podnikové služby pro mobily a tablety

Samsung ve spolupráci s firmami Cisco, Sybase, SAP, Citrix a SDS představil na veletrhu v Barceloně novou řadu podnikových mobilních řešení pro své chytré telefony a tablety. Tato řešení jsou kompatibilní s novinkami Samsung Galaxy S II a Samsung Galaxy Tab. Firma se chce významněji zaměřit na podnikové zákazníky a konkurovat tak zejména platformám BlackBerry a Windows Phone 7.

Nabídka podnikových mobilních řešení Samsung zahrnuje novinky reagující na narůstající požadavky mobilních pracovníků. Díky spolupráci s firmami Cisco, Citrix, Sybase, SDS a Calgary Scientific vyvinul Samsung širokou škálu podnikových mobilních řešení, která lze využít např. pro zabezpečení, virtualizaci, sjednocenou komunikaci a spolupráci, zdravotnická řešení a zasílání zpráv.

Podniková řešení pro Samsung Galaxy S II

Microsoft Exchange ActiveSync – úplná mobilní verze synchronizačního protokolu Exchange ActiveSync, která poskytuje nejširší podporu pravidel a omezení mezi uživateli aplikace ActiveSync na systému Android, a která umožňuje synchronizaci elektronické pošty, kalendáře, kontaktů a úkolů se serverem Microsoft Exchange.

Funkce šifrování (On Device Encryption) – bezpečnostní řešení, které umožňuje ochranu mobilních dat, aniž byste museli obětovat rychlost a množství funkcí. Prvotřídní ochrany lze dosáhnout kombinací s řešením pro správu mobilních zařízení Sybase Afaria a aplikací Microsoft Exchange ActiveSync, které šifrování doplňují o vlastní ochranné mechanismy.

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client – zajišťuje spolehlivou a jednoduchou konektivitu přes šifrovanou síť, čímž mobilním pracovníkům poskytuje neustálý přístup k firemním systémům. Ať už jde o přístup k firemní elektronické poště, virtuálnímu desktopu nebo většině dalších aplikací určených pro systém Android, AnyConnect uživatelům umožňuje stálé připojení ke k důležitým firemním aplikacím.

Sybase Afaria Advanced Enterprise Security (AES) pro Android – Afaria představuje v celém oboru nejvýkonnější a nejflexibilnější podnikové řešení pro zabezpečení a správu mobilních zařízení. Společnost Sybase rozšířila své partnerství s firmou Samsung a vyvinula řešení Afaria Advanced Enterprise Security (AES) pro systém Android, a představila tak přelomovou technologii správy zabezpečení a aplikací určenou pro zařízení Galaxy S II.

Aplikace Cisco WebEx Meeting Center – díky tomuto řešení se mohou pracovníci prostřednictvím zařízení Samsung Galaxy účastnit důležitých jednání, ať se nacházejí kdekoli. Uživatelé si mohou zobrazit sdílenou plochu, prohlížeč, aplikaci a dokumenty s poznámkami psanými v reálném čase, takže o nic z průběhu zásadního konferenčního hovoru nepřijdou. Díky jedinečným integrovaným řešením společnosti Samsung mohou uživatelé telefonický hovor pomocí jediného kliknutí přepnout na jednání v aplikaci WebEx nebo zahájit jednání přímo ze seznamu kontaktů.

Řešení Cisco Mobile – umožňuje uživatelům uskutečňovat a přijímat hovory přes Wi-Fi síť pomocí rozhraní Android, čímž pracovníkům působícím v zahraničí významně snižuje náklady na komunikaci. S řešením Cisco Mobile pro systém Android se uživatelé také mohou připojit k firemnímu adresáři, řídit více hovorů najednou, přepojovat hovory vedené přes Wi-Fi síť na mobilní sítě a využívat celou řadu dalších funkcí, díky nimž dosáhnou mobilní pracovníci vyšší produktivity.

Podniková řešení pro Samsung Galaxy Tab 10.1

Bezpečnostní řešení Cisco – umožňuje organizacím komunikovat pomocí různých zařízení, sdílet informace a zdokonalovat firemní bezpečnost a reakci v případě nepředvídatelných událostí. Toto řešení také umožňuje s pracovníky sdílet objemné mediální soubory.

Aplikace SAP Business Objects Explorer – obchodně zaměřená vyhledávací aplikace, která umožňuje jednoduchý přístup k rozsáhlým objemům firemních dat a jejich automatické vizuální a grafické zobrazení. Výsledky hledání je možné okamžitě sdílet s dalšími uživateli, takže toto podnikové řešení skutečně zvyšuje produktivitu a kvalitu koncového produktu.

Aplikace SAP StreamWork – aplikace ve formě „softwaru jako služby“ (SaaS), která usnadňuje spolupráci a rozhodování v rámci podniku a slouží k propojování lidí, informací a obchodních metod za účelem dosažení rychlých a užitečných výsledků. S mobilní aplikací pro SAP StreamWork budete moci dále spolupracovat se svým týmem a pracovat na úkolech, i když zrovna nebudete ve své kanceláři. Díky mobilní aplikaci navíc budete moci využít i funkce, které vaše zařízení již obsahuje, např. adresář, fotoaparát, hlasové poznámky, soubory a další mediální obsah.

Řešení SAP Mobile EMR od společnosti Samsung (SDS) – řešení určené zdravotníkům, které zajišťuje okamžitý a zabezpečený přístup ke chronologickému přehledu životních funkcí pacienta, okamžitý přístup k dostupným zdravotním záznamům a které také obsahuje nástroje pro porovnávání obrazového materiálu, jež lze využít k prohlížení a porovnávání rentgenových, sonografických či jiných snímků. Toto vše má napomáhat lékařům v jejich rozhodování a zajistit, aby se mohli více zaměřit na poskytování služeb vysoké kvality.

Aplikace Citrix Receiver – Citrix Receiver představuje velmi výkonnou a univerzální technologii pro zákazníky, která na požádání umožňuje zabezpečený přístup k virtuálním desktopům a aplikacím odkudkoli. Z vašeho přístroje Samsung Tab se tak okamžitě stane mocný a přenosný obchodní nástroj, který bude obsahovat váš stávající systém Windows, přístup k webu i aplikace SaaS.

Témata článku: Samsung, Tablety, Android, Smartphony, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab 16GB 3G

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Luboš 31. 5. 2013 8:25:56
    Větší sra..,, než je VPN Cisco AnyConnect Secure Mobility jsem neviděl. Je...
  • Solun 5. 4. 2011 14:52:18
    V tom máte asi pravdu - ale to je stejné i u Apple - jeho zařízení se...
  • Bohatyr 24. 2. 2011 12:34:51
    Co si budeme povidat.... je to zase jen o penezich. Samsung ma sice...
Určitě si přečtěte

Jak na Androidu prohodit šipku Zpět a Poslední aplikace

Jak na Androidu prohodit šipku Zpět a Poslední aplikace

** Nevyhovuje vám rozložení funkčních tlačítek na Androidu? ** Aplikace Button Mapper problém vyřeší ** A umí daleko víc. Zpříjemněte si ovládání Androidu

Včera | Kůžel Filip | 15

Jak snadno nahrávat telefonické hovory

Jak snadno nahrávat telefonické hovory

** Některé mobily umí nahrát hovor už v základu. Stačí stisknout button ** Co dělat, když takový mobil nemáte? ** Pomoc je jednoduchá, stačí stáhnout aplikaci ACR

18.  8.  2017 | Kůžel Filip | 41

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

17.  8.  2017 | Láska Jan | 6


komerční sdělení

Komerční sdělení