Se sebevědomou cenovkou a unikátními funkcemi. Chytré hodinky Fitbit Ionic jdou do prodeje

První chytré hodinky kultovní americké značky Fitbit přichází na český trh. Fitbit Ionic stojí 9 390 Kč a exkluzivně je nabídne e-shop CZC.cz. Zatím je v nabídce jediná barevná varianta „Blue-Gray/White“, v průběhu listopadu se přidají další, v nabídce je i příslušenství – nabíjecí kabel a náhradní řemínky.

Hodinky Fitbit Ionic jsou vybavené SpO2 snímačem (umožní měřit např. spánkovou apnoe), vestavěným GPS senzorem, sadou dynamických sportovních tréninků, vylepšeným měřením srdečního tepu a jsou voděodolné do hloubky 50 metrů. Hodinky podporují bezkontaktní platby (zatím však ne v ČR), chytré notifikace ze smartphonu a celou řadu populárních aplikací a designových skinů v obchodě Fitbit App Gallery. Nechybí ani funkce, na které jsou uživatelé Fitbit zařízení zvyklí, tedy automatické rozpoznání sportovní aktivity a analýza spánku na základě tepové frekvence. Fitbit Ionic mají také vestavěný hudební přehrávač, baterie stačí na výdrž asi čtyř dní.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Hodinky jsme si naživo prohlédli na veletrhu IFA. 

Krátká procházka uživatelským hodinek Ionic:

Váš názor Další článek: Qualcomm dostal astronomickou pokutu. Za porušování soutěže zaplatí sedmnáct miliard

Témata článku: Chytré hodinky, IFA, Hodinky, Sport, Fitbit, Hodinky fitbit, Rozpoznání, Tepová frekvence, Monitorování, Fitbit ionic, Český trh, Česká republika, Sebevědomá cenovka, E-shop czc, Populární aplikace, Řemínek, Celá řada, Nová možnost, Cenovka, Sportovní aktivita, Unikátní funkce, Krátká procházka, Bezkontaktní platba, Nabíjecí kabel, Náhradní řemínek

Určitě si přečtěte