Se Sony Ericssony můžete stahovat až 5 milionů písniček

Sony Ericsson podepsal smlouvu s deseti hudebními vydavatelstvími, která budou dodávat hudbu pro jeho telefony v rámci multimediální služby PlayNow. Ta umožňuje za poplatek stahovat hudební soubory přímo do mobilu. Do databáze přibylo po uzavření smlouvy celkem 5 milionů nových písniček. Mezi zastoupenými gramofirmami jsou Sony BMG, Warner Music Group, EMI, The Orchard, IODA, The PocketGroup, Hungama, X5Music, Bonnier Amigo a VidZone. Z velké pětky labelů (resp. čtyřky po sloučení Sony Music a BMG) tak chybí pouze jediné vydavatelsví, a to Universal Music. Interprety, jako je Rihanna, Mika nebo Nelly Furtado, zastupované právě kolosem Universal, si tak zatím přes PlayNow nestáhnete.

Sony Ericsson zavedl službu PlayNow už před čtyřmi lety, tehdy pouze jako způsob poslechu a stahování vyzváněcích tónů. V průběhu let se rozšířila o možnosti stažení celých nahrávek, mobilních her, tapet a dalších doplňků. Služba Play Now je dostupná ve 32 zemích světa.

Témata článku: Sony, Smartphony, Ericsson

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

Včera | Láska Jan, Miksa Martin | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení