Šeptanda: dvě nové Nokia a dva Sony Ericssony v únoru u O2

Mnozí uživatelé jsou zvyklí nakupovat telefony přímo u svého operátora, pro zajímavost v Evropě se tak prodá okolo dvou třetin všech mobilů. Svým způsobem tedy i na našem trhu vzniká ze strany uživatele jistá závislost na nabídce telefonů jeho operátora. I mnohé dotazy našich čtenářů se ubírají tímto směrem. Bohužel nikdo z nás nemá věštecké schopnosti a tak většinou musíme čekat a doufat, že operátor, jehož služby využíváme, zařadí do své nabídky náš vysněný telefon. Tentokrát je to ale tak úplně neplatí, z důvěryhodných zdrojů jsme se dozvěděli, jaké novinky plánuje na únor, respektive březen operátor O2.

Celkem se jedná rovnou o čtyři velice zajímavé přístroje. Vysoce hodnocenou Nokii N95 8GB, její pracovní kolegyni E51 a dva Sony Erissony. Konkrétně jde o nástupce dvojice K800i/K810i s modelovým označením K770i a chytrý Walkman W960i, taktéž s pamětí 8GB. Ceny telefonů bohužel zatím neznáme, více informací o všech přístrojích najdete v našich recenzích nebo souhrnně v katalogu mobilů. Pokud nad koupí telefonu přemýšlíte, ale nevíte který je ten pravý, můžete si nechat poradit na našem diskuzním fóru.

Ne bezvýhradně, ale informaci nakonec potvrdilo i tiskové oddělení O2 ústy Miroslavy Mikulíkové: „Bohužel takto v předstihu nejsem schopná vám to na 100 % potvrdit, ale pokud veškeré technické testy dopadnou dobře, tak všechny uvedené telefony bychom od 1. února měli v nabídce mít. Vyjímkou je Nokia E51, ta se plánuje na únor, ale jestli to bude opravdu od 1. února ještě nevíme.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Novinky od Nokie

Nokia E51: ryze pracovní nástroj s širokou podporou datových přenosů a softwarovým vybavením pro práci s Office dokumenty. Navrch přináší dvoumegapixelový fotoaparát.

Nokia N95 8GB: napravuje nedostatky původní verze. Přináší větší výdrž, 8GB flashpaměť místo paměťových karet a větší displej. Záchována zůstala široká podpora datových přenosů i přijímač GPS.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
A dvojce od Sony Ericssonu, CyberShot a Walkman

Sony Ericsson K770i: Cybershot střední třídy. Má třímegapixelový fotoaparát s autofocusem, krytkou i diodovým blsekem. Kvůli nižší ceně je nutno počítat s absencí EDGE i HSDPA.

Sony Ericsson W960i: hudební telefon řady Walkman pro nejnáročnější uživatele. Za cenu blížící se 20 tisíc korunám dostanou obrovskou paměť, Wi-Fi, Symbian UIQ a rovněž podporu sítí třetí generace. Zamrzí chybějící HSDPA či EDGE.

Témata článku: Nokia, Sony, Operátoři, O2, Ericsson, Nokia E51-1, Nokia E51-2, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Sony Ericsson K770i, Sony Ericsson W960i, Son

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14