Šeptanda: Google pracuje na dvojici chytrých hodinek. Kam posunou Android Wear?

Google prý připravuje vlastní chytré hodinky pro platformu Android Wear. Mají být dvoje a po vzoru smartphonů ponesou jméno Nexus.
Šeptanda: Google pracuje na dvojici chytrých hodinek. Kam posunou Android Wear?

Model s kódovým označením Anglefish mý být větší, ve výbavě má LTE, GPS a snímač srdečního tepu, takže může lépe fungovat bez spárovaného smartphonu. Model Swordfish je výbavou chudší, ale také je menší, prý výrazně tenčí a bude levnější.

To je všechno hezké, ale Nexus je referenční řada, která udává směr. Takže co nového přinesou hodinky, které ponesou slavné jméno? Největší inovací má být integrace nové umělé inteligence Google Assistent. Tato platforma má mimo jiné zjednodušit interakci mezi uživatelem a jeho smartphonem a hodinky by se mohly stát prostředníkem. Ve výsledku bychom nemuseli tak často vyndávat telefon z kapsy a vystačili bychom si s hodinkami, tkeré jsou přece jen více „po ruce“.

Via Android Police

Váš názor Další článek: Microsoft představil aplikaci pro sběratele. Pochlubte se svými poklady i na internetu

Témata článku: Google, Wear OS, Příslušenství, Spekulace, Nositelnosti, Google Assistant, Hlasový asistent, Building, LTE GPS, Slavné jméno, Posun, Chytrý, Android Wear, #Android, Google +

Určitě si přečtěte