Seriál Prison Break se chystá do mobilů

Seriál Prison Break se chystá do mobilů

Mobilní hry jsou poslední dobou velmi často inspirovány filmovými nebo seriálovými předlohami. Koncept je prospěšný pro všechny strany, vydělají na něm jak filmová studia, tak vývojáři a člověk nedůvěřivý k neznámým herním titulům už má alespoň základní povědomí o ději hry ještě před jejím zakoupením. Stejnou cestou jde i připravovaná hra, která by se zanedlouho měla objevit v mobilech. Její předlohou je jeden z nejsledovanějších televizních seriálů současnosti Útěk z vězení (v originále Prison Break), který běží i na českých obrazovkách. O zpracování do herní podoby se postará společnost Vivendi. Ta zakoupila licenci nejen na seriál Prison Break, ale i na zpracování filmových titulů The Bourne Conspiracy a The Spiderwick Chronicles.

Klepněte pro větší obrázek 
Foto: FOX.com

Hra bude vypadat nejspíš tak, jak jsme si u podobných titulů inspirovaných seriály zvykli. Budete představovat hlavního hrdinu Michaela Scofielda, který se za pomoci spoluvězňů a řešením různých logických úkolů bude snažit osvobodit svého bratra Lincolna odsouzeného k trestu smrti, a společně uprchnout z vězení. Vivendi slibuje, že bychom si akce na mobilu mohli užít už v první polovině tohoto roku.

Ve Spojených státech právě běží třetí série Prison Break, na našich obrazovkách finišuje teprve první. Dobrou zprávou je, že druhá série už se začala dabovat do češtiny. Další informace o seriálu můžete sledovat na českém fanouškovském webu.

Diskuze (8) Další článek: Koncept NEC: telefon jako zapalovač

Témata článku: Software pro mobily, Připravovaná hra, Seriál, Mobil

Určitě si přečtěte