Šetřete s PDF předplatným Mobilit

Šetřete s PDF předplatným Mobilit

Zajímá vás časopis Mobility, ale neradi čtete text na papíře? Pořiďte si elektronické předplatné! Nejen že výrazně ušetříte, ale ještě získáte Mobility týden před tím, než je dostanou do schránky ostatní předplatitelé. PDF časopisu si navíc můžete číst pohodlně třeba na displeji mobilu.

PDF předplatné si můžete objednat ve dvou variantách:

  • Předplatné Mobilit za 119 Kč: obsahuje 12× PDF Mobilit
  • Předplatné Mobilit s Katalogem mobilů za 169 Kč: obsahuje 12× PDF Mobilit + 2× PDF Katalogu mobilů

V každém případě výrazně ušetříte nejen oproti nákupu na stánku, ale i ve srovnání s cenou běžného papírového předplatného. Jedno číslo v PDF předplatném vás vyjde na neuvěřitelných 10 Kč. Kromě toho získáte jako bonus přístup do PDF archivu Mobilit, kde si můžete stáhnout starší čísla.

Jak si Mobility předplatit? Elektronické předplatné můžete objednat na telefonním čísle 800 11 55 88 (pracovní dny, pondělí-čtvrtek, 8.00-16.30), na e-mailové adrese predplatne@cpress.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře.

Po objednání vám zašleme domů zálohovou fakturu s platebními údaji. Jakmile ji zaplatíte, sdělíme vám na bezplatné lince 800 11 55 88 váš předplatitelský kód. S ním se pak zaregistrujete na stránkách našeho předplatitelského klubu a můžete využívat všech výhod elektronického předplatného.

Další článek: Samsung i8910 HD na ostrovech s úvazkem od 3 000 Kč

Témata článku: Papírové předplatné, PDF, Mobil

Určitě si přečtěte