Sexy fotky české celebrity ke stažení do mobilu

Do e-mailové schránky mi přišla tak trochu podivná tisková zpráva, ve které se píše: „Moderátorka, herečka a modelka Eva Aichmajerová a firma Blue Pixel, zabývající se vývojem mobilních a internetových aplikací, zahajují spolupráci. Fanoušci Evy Aichmajerové si nyní mohou na mobil stáhnout její dosud nezveřejněné privátní fotografie z dovolené a další zajímavý obsah.“

Klepněte pro větší obrázek

Sice jsem doteď pořádně nevěděl, kdo je to Eva Aichmajerová, ale přišlo mi úsměvné, že se tato celebrita musí zviditelňovat tímto netradičním způsobem. Ale na druhou stranu se jedná o nový a zajímavý přístup, jak se může přiblížit svým fanouškům. Že má internetové stránky každá kapela a trochu známý herec už dnes nikoho nepřekvapí a myslím si, že s rozvojem mobilního internetu se budou celebrity tlačit více i do mobilů.

A tak, pokud jste fanoušci Evy Aichmajerové, máte možnost si do mobilu stáhnout rovnou tři sady fotografií. Každá sada obsahuje čtrnáct obrázků a po objednání vám do mobilu kromě nich přijde i javová prohlížečka, která umožňuje také zvětšování a posunování obrázků. Na výběr jsou tyto tři sady:

  • Eva – private (soukromé, dosud utajené soukromé fotky Evy z dovolené v Thajsku), kód A1
  • Eva – plavky (Evina sexy plavková série nenechá žádného fanouška v klidu), kód A2
  • Eva – výběr (Eva Aichmajerová ve výběru módních snímků, fotek v negližé i portrétních záběrů), kód A3
Sadu fotek objednáte prostřednictvím SMS ve tvaru EVA kód série. Textovka se odesílá na číslo 9030979 a vyjde tak na nemalých 79 Kč. Navíc musíte počítat s náklady za datové přenosy. Tak nevím, kolik fanoušků bude ochotno za několik malých obrázků tuto částku zaplatit.

Více informací zde

Diskuze (30) Další článek: Nokia představila novou 5500 Sport Music Edition (živé obrázky)

Témata článku: Sex, Celebrity, Stažení, Mobil

Určitě si přečtěte