Seznam.cz nově posílá loga

Internetový portál Seznam.cz rozšířil v těchto dnech oblíbenou službu SMS.seznam.cz o možnost zasílání log, obrázkových zpráv a vyzváněcích melodií na mobilní telefony.

Seznam.cz vychází vstříc všem uživatelům, kteří dávají přednost oblíbené melodii jako zvonění na svém mobilním telefonu nebo originálnímu logu na displeji před standardním nastavením od výrobce. Nyní mají na výběr několik stovek grafických motivů a melodií. Uživatelé si také mohou zaslat obrázkovou SMS zprávu, kterou lze na mobilním telefonu uložit nebo kdykoliv doplnit textem a zaslat někomu dalšímu. Na nové službě SMS.seznam.cz pod záložkou ´Loga na mobil´ spolupracuje Seznam.cz se společností Fincom - Materna Communications, a.s.

Roman Hloušek, ředitel obsahu Seznam.cz, vysvětluje: „Důkazem zájmu o tuto komunikační službu je fakt, že ´SMS´ je dlouhodobě jedním z nejhledanějších slov vyhledávače Seznam. Rozhodli jsme se proto ji rozvíjet o další funkce. Nabídka log, obrázkových zpráv a vyzváněcích melodií poroste a bude stále aktualizována, protože se odvíjí i od módních trendů a životního stylu.“

Seznam zprovoznil svou SMS bránu na http://sms.seznam.cz před rokem. Její obliba neustále roste. Výhodou je totiž možnost jejího používání i těmi, kdo sami nevlastní mobilní telefon. Je rovněž možné jejím prostřednictvím odesílat zprávu několikanásobně delší než z mobilního telefonu. Dlouhé sdělení se automaticky rozdělí a odešle formou několika kratších SMS zpráv. V současnosti má služba SMS.seznam.cz měsíčně přes 300.000 unikátních uživatelů, kteří vygenerují více než devět milionů stránek.

Diskuze (7) Další článek: Nokia 7650: ještě méně paměti, než jsme si mysleli (a navíc zpoždění)

Témata článku: Seznam.cz, Seznam

Určitě si přečtěte