Siemens nabízí k vyzkoušení prototypy svých nových mobilů

Siemens spustil zajímavý projekt. Nabízí uživatelům k otestování prototypy mobilních telefonů, které teprve přijdou na trh. Za to, že se se svými poznatky podělíte na blogu, který Siemens vytvoří na svých stránkách, můžete mobil několik týdnů používat. Až se začne prodávat, dostanete navíc jeden kousek zdarma pro své soukromé použití.

Je jasné, že Siemens si bude mezi zájemci o testy vybírat a musíte mít velké štěstí, abyste byli vybrání. V prvé řadě se ale musíte přihlásit, případně před tím zaregistrovat, a vyplnit dotazník. Vše je samozřejmě v angličtině a předpokládá se, že tímto jazykem budete komunikovat i nadále. Do projektu se můžete dostat jen v případě, je-li vám nejméně 14 let, do osmnácti bude navíc potřeba potvrzení rodičů. Siemens slibuje, že pokud vás vybere do týmu testerů, dozvíte se to už během několika dnů.

Témata článku: Siemens, Prototyp, Mobil, Nový mobil, Vyzkoušení

Určitě si přečtěte

Skládací mobil od ZTE nás neuchvátil. Naštěstí přijdou lepší

Skládací mobil od ZTE nás neuchvátil. Naštěstí přijdou lepší

** Skládací telefony jsou budoucnost, ne přítomnost. ** Co a kdy ukáže Samsung, Lenovo, nebo dokonce Apple? ** Chceme vůbec skládací mobil? Ten od ZTE nás o tom nepřesvědčil.

22.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 4

Vivo má funkční čtečku otisků v displeji. Zatím je však příliš pomalá

Vivo má funkční čtečku otisků v displeji. Zatím je však příliš pomalá

** Qualcomm technologii testuje už roky, ale na první mobil stále čekáme ** Asi jej přinese Vivo, tedy nikoliv Apple ani Samsung ** Rozpoznání otisků zatím trvá sekundu, a to je hodně

30.  6.  2017 | Chroust Martin | 10