Šílenost: mobil se zvukem 6.1 a přídavným objektivem

Tak si jednoho dne ve fabrice čínské firmy 金苹果 (v překladu Zlaté jablko) řekli, že už bylo kopírování dost. Vyrobí vlastní mobil. Originální, s mnoha funkcemi a hlavně s výbavou, před kterou i všechny Nokie zblednou závistí. Zřejmě tak nějak vzniklo monstrum s typovým označením LV918.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na první pohled je to celkem atraktivní komunikátor s velkým dotykovým displejem a netradičně řešenou klávesnicí. O tom, že čínským inženýrům nedá Nokia spát svědčí tvar navigační klávesy. Nezbytností jsou barevné diody po stranách.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zezadu přístroj překvapí svým lesklým, zřejmě kovovým krytem, a především šesticí reproduktorů. Spolu s „basovým“ reproduktorem schovaným pod krytem vytváří sestava klasický 6.1 systém. Škoda, že se tvůrcům nepodařilo tento nesmysl dotáhnout k dokonalosti, aby každý reproduktor hrál jen svůj vlastní kanál. „Prostorový“ zvuk se nekoná, protože sestava dokáže hrát jen stereo.

Za pozornost stojí rovněž nápadný prstenec u fotoaparátu. Na něj lze připevnit přídavný objektiv, který nabídne trojnásobný optický zoom. Fotoaparát má rozlišení pouze megapixelové, ale zvládne natáčet video ve VGA kvalitě.

Diskuze (19) Další článek: Samsung i450: Symbian, 1GB a HSDPA

Témata článku: Objekt, Basový reproduktor, Objektiv, Zvuk, Šílenost, Mobil


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62