Šílenost: mobil se zvukem 6.1 a přídavným objektivem

Tak si jednoho dne ve fabrice čínské firmy 金苹果 (v překladu Zlaté jablko) řekli, že už bylo kopírování dost. Vyrobí vlastní mobil. Originální, s mnoha funkcemi a hlavně s výbavou, před kterou i všechny Nokie zblednou závistí. Zřejmě tak nějak vzniklo monstrum s typovým označením LV918.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na první pohled je to celkem atraktivní komunikátor s velkým dotykovým displejem a netradičně řešenou klávesnicí. O tom, že čínským inženýrům nedá Nokia spát svědčí tvar navigační klávesy. Nezbytností jsou barevné diody po stranách.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zezadu přístroj překvapí svým lesklým, zřejmě kovovým krytem, a především šesticí reproduktorů. Spolu s „basovým“ reproduktorem schovaným pod krytem vytváří sestava klasický 6.1 systém. Škoda, že se tvůrcům nepodařilo tento nesmysl dotáhnout k dokonalosti, aby každý reproduktor hrál jen svůj vlastní kanál. „Prostorový“ zvuk se nekoná, protože sestava dokáže hrát jen stereo.

Za pozornost stojí rovněž nápadný prstenec u fotoaparátu. Na něj lze připevnit přídavný objektiv, který nabídne trojnásobný optický zoom. Fotoaparát má rozlišení pouze megapixelové, ale zvládne natáčet video ve VGA kvalitě.

19 komentářů

Nejnovější komentáře

  • sx 19. 8. 2007 21:48:16
    prosim obchodniky z ciny nebo z vjetnamu,aby uz zacali delat obchody s...
  • Láďa 15. 8. 2007 22:11:20
    HM,Víte proč to vyrobili? To proto aby jsme se mi zaostalí čecháčkové...
  • fousac 15. 8. 2007 20:58:01
    njn... co se da delat... koupi si to jenom cca par milionu asiatu... to...

komerční sdělení

Komerční sdělení