Sjednejte si půjčku přes mobil

V hlavním menu wapové podoby portálu O2 Active se od pondělí objevila nová položka s názvem „Výhodná půjčka od Citibank, která umožňuje v Česku ojedinělým způsobem zažádat o půjčku přes wap. Zájemci o půjčku tak nyní již nemusí do banky a vše vyřídí pohodlně z mobilu. Zákazníci O2 mohou žádost o půjčku vyřídit úplně bez poplatku, neboť stažená data se jim na portálu O2 Active neúčtují.

Jestliže se tedy odhodláte vyzkoušet půjčku přes wap, budou na vás čekat tři způsoby zažádání. Prvním z nich je možnost zadat do formuláře své telefonní číslo a jméno, bankéř se vám následně ozve na uvedený telefon. Další způsob je zadání vaší e-mailové adresy, kam budou poslány další instrukce pro vyřízení a poslední variantou je kliknutí na telefonní číslo zákaznického střediska Citibank a ihned budete spojeni s bankéřem, který půjčku vyřídí. Více informací a podmínky půjčky najdete v tiskové zprávě Citibank.

 

Témata článku: Operátoři, O2, Mobil, Půjčka

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14