Skákající hlavy pro chytré telefony s Windows Mobile

Majitelé chytrých telefonů s Windows Mobile si mohou dopřát novou hru pro svůj mobil. Jedná se o předělávku slavného „hlavového“ volleyballu, jak ho známe již z dob počítačového pravěku. Slavná hra se dočkala novější verze, kdy klasické hlavy nahradily barevné hopsající valounky a propracovanější grafiky, kdy černé pozadí nahradil obrázek pláže. Variaci na tuto novější verzi si nyní můžete zahrát na svém chytrém mobilu s operačním systémem Windows Mobile.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pro ty, kteří slavný beach vollejball neznají podotýkám, že se jedná o velmi zábavnou a přitom jednoduchou hru. Hrací plocha je rozdělena na dvě části rozdělené sítí. Úkolem hráče je přehrávat míč na stranu soupeře tak, aby se dopustil chyby a nepřehrál míč zpět. Míč se přitom odráží od hráče a všech okolních stěn, přičemž při jednom zpracování se hráč může míče dotknout pouze třikrát.

V mobilní verzi hry můžete hrát proti počítači, tedy vlastně telefonu, nebo můžete nechat telefon hrát sám proti sobě a sledovat, jak si počíná. Demoverzi si můžete stáhnout například zde, kde si za necelých 10 dolarů můžete zakoupit i plnou verzi.

Diskuze (2) Další článek: Symbian Series 60: SMS přes bluetooth přímo z vašeho počítače

Témata článku: Telefony, Mobil, Windows Mobile, Telefon

Určitě si přečtěte