Skype: Bezplatné skupinové hovory jdou na Apple iOS a Android

Skype: Bezplatné skupinové hovory jdou na Apple iOS a Android

Microsoft oznámil zpřístupnění skupinových hovorů (známých z desktopu) v mobilních aplikacích Skype pro Android a Apple iOS. Platformy Windows Phone, Windows 10, Linux, Xbox One a Samsung TV budou čekat dále.

Potěšení nebudou ani majitelé starších přístrojů s iOS. Funkce totiž není dostupná pro iPhone 4 a 4S a pro pátou generaci iPodu touch. iPad 2, 3 a mini skupinové hovory podporují, ale s maximálním počtem tří účastníků. Ostatní konverzace (maximum na mobilních zařízeních je šest) jsou v tomto případě odkázány pouze na audio.

Danou funkcionalitu mohli uživatelé vyzkoušet, po registraci přes speciální formulář, už minulý měsíc. Tehdy firma avizovala, že novinka přijde i na Windows Phone. Kdy se tedy video hovory dostanou i na tuto platformu, zůstává prozatím otázkou.

Diskuze (23) Další článek: Samsung začne příští týden prodávat nová Áčka i v růžové

Témata článku: Apple, Microsoft, Mobilní aplikace, iOS, Skype, Apple iPhone 4, Apple iPhone 4 16GB, Apple iPhone 4 32GB, Apple iPhone 4GB, Majitel starších, Speciální formulář, Hovor, APP, Apple IOS, Minulý měsíc, Xbox One, #Apple, #Android

Určitě si přečtěte