Skype: české pevné linky za 85 Kč měsíčně

Jeden z nejpopulárnějších programů pro VoIP telefonii, Skype, nabízí od včerejška všem svým uživatelům ještě širší portfolio služeb. Mezi sebou mohou uživatelé komunikovat zdarma, to ale není vše. Nyní jsou k dispozici i další placené tarify pro volání na pevné linky a do vybraných států také na mobilní telefony. Na výběr jsou celkem tři programy: Country pro volání v daném státu, Europe a World. Všechny tři se pyšní ještě adjektivem neomezený, ale ve skutečnosti jsou omezeny deseti tisíci minutami měsíčně (což představuje zhruba 5 a půl hodin hovoru denně). V rámci tarifu World můžete za měsíční poplatek 258 Kč volat až do 34 zemí světa včetně Austrálie, USA, Japonska, Nového Zélandu a do většiny evropských států.

Klepněte pro větší obrázek
S tarifem World můžete volat na pevné linky až do 34 zemí. Do Kanady, USA, Singapůru, Číny a Hong Kongu dokonce i na do mobilních sítí

S Evropou máte na výběr pevné linky dvaceti zemí za 114 Kč měsíčně a v rámci České republiky (nebo jiné evropské země) můžete na pevné linky volat za 85 Kč měsíčně. Pokud si zakoupíte více měsíců volání současně, můžete ještě nějaké to euro ušetřit. Například do konce května platí akce „kup 3 měsíce a zaplať 2“. Pokud vás nabídka oslovila, stačí zavítat na oficiální webové stránky Skypu (v angličtině), kde se dozvíte více. Pokud s programem nemáte zkušenosti, můžete si ho rovnou bezplatně stáhnout a vyzkoušet.

Diskuze (20) Další článek: Motorola M990 Smart Rider: novodobý auto-mobil

Témata článku: Ostatní, Software pro mobily, Software pro PC, Skype, Link, Kč/měs

Určitě si přečtěte